Oliwia Bieniuk na okładce “Viva”. “Codziennie myślę o mamie”

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk/ Fot.Instagram

Oliwia Bieniuk udzieliła szczerego wywiadu dla “Vivy”. 17-latka opowiedziała o swoich planach aktorskich oraz podzieliła się wspomnieniami związanych z Anną Przybylską.

Oliwia Bieniuk to najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 17-latka od urodzenia jest na celowniku mediów. Nie jest tajemnicą, że Oliwia marzy o karierze w show-biznesie. Dziewczyna od dawna interesuje się modelingiem i aktorstwem oraz chętnie pokazuje na Instagramie efekty współpracy z fotografami. Ostatnio zagrała w krótkometrażowym filmie u boku Andrzeja Grabowskiego i Piotra Cyrwusa. Teraz pojawiła się na okładce “Viva’.

Podczas wywiadu Oliwia bardzo się otworzyła na temat rodziny. Młoda aktorka została zapytana o to, czy rozmawia ze zmarłą mamą.Dziewczyna wyznała, że codziennie o niej myśli.

Nie. Choć wierzę w Boga, ale nie mam takiego przeświadczenia, że można rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje. […] Teraz już rozumiem, co to znaczy, bo jestem dojrzalsza niż na przykład pięć lat temu. Dużo zrozumiałam. I czuję o wiele większą odpowiedzialność za to, co robię. – powiedziała.

17-latka też opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Oliwia wyznała, że marzy o dostaniu się do szkoły teatralnej.

Myślę nawet o studiach w szkole teatralnej, ale nie wiem, czy się dostanę. Muszę u siebie jeszcze parę spraw podszkolić. Teraz na przykład chodzę na lekcje śpiewu. A niedawno zaczęłam uczyć się dykcji i poprawnej wymowy.[…] Chodzę do liceum, do klasy o profilu teatralno-filmowym. W tej samej szkole uczyła się moja mama. A w pierwszej klasie zagrałam w krótkiej etiudzie, której tematem były depresja i handel ludźmi – powiedziała.

View this post on Instagram

Na pytanie, czego mama życzyłaby jej na 18. urodziny, odpowiada: „Nie potrafię sobie nawet wyobrazić tego, co mogłaby mi powiedzieć”. Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka udzieliła poruszającego wywiadu Krystynie Pytlakowskiej. Cała rozmowa w nowej VIVIE! Magazyn dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce już od 17 września, a także w formie e-wydania na stronie hitsalonik.pl💫 Zdjęcia BARTEK WIECZOREK/ LAF AM Makijaż Dagmara Śrama -Pieńkowska Fryzury Paweł Brzozowski Stylizacja @czaja_wyczaja Produkcja Paulina Aleksiejuk-Lewandowska Za pomoc w realizacji sesji serdecznie dziękujemy Kempingowi Chałupy 6/www.chalupy6.com #oliwiabianiuk #annaprzybylska #jaroslawbieniuk #sesjazdjeciowa #poruszajacywywiad #wywiadyvivy #vivamagazyn #tesknota #morze #sesjaplenerowa #vivapl #rodzina #memories że

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here