“One Mąż Show”, czyli Szymon Majewski do wynajęcia. Showman wystawia się na licytację WOŚP

Szymon Majewski/Fot. Instagram

Bardzo dużo gwiazd angażuje się w różne akcje charytatywne. Dobroczynność jest podstawą dobrego PR-u. Spore zainteresowanie niezmiennie od wielu lat wzbudza Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod dyrekcją Jurka Owsiaka. Choć w związku z ostatnimi wydarzeniami, wiele miast planuje nie organizować żadnych imprez finału WOŚP, gwiazdy nadal pragną pomagać.

Jurek Owsiak chętnie angażował największe gwiazdy do współpracy podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pojawiają się już zapowiedzi przyszłorocznych aukcji. Jednym z darczyńców jest znany polski showman – Szymon Majewski. Prezenter radiowy wystawia na licytację siebie samego.

“One Mąż Show” jest to gwarancją wizyty Szymona podczas dowolnej imprezy. Zapewnia on niepowtarzalną zabawę, salwę śmiechu i oczywiście swój występ. Majewski nie wprowadza żadnych ograniczeń, co do formy imprezy. Jak zaznacza na swoim Instagramie, pojawi się zarówno na weselu, jak i na kameralnym ognisku.

Showman w ramach wystawienia się na licytację oferuje zwycięzcy swój monolog. Aukcja już funkcjonuje na allegro i każdy może zawalczyć o “One Mąż Show” w wykonaniu Szymona Majewskiego. Może to być również świetny prezent dla kogoś bliskiego. Aktualna cena to 550 złotych. Wszyscy zainteresowani mają czas do 14 stycznia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here