Opuścili rodzinę królewską po to żeby się rozstać?! Meghan i Harry biorą rozwód?!

Książę Harry jest przerażony! Meghan strasznie boi się koronawirusa. Foto: print screen z YouTube/Entertainment Tonight
Książę Harry jest przerażony! Meghan strasznie boi się koronawirusa. Foto: print screen z YouTube/Entertainment Tonight

W zagranicznych mediach pojawiły się plotki, że Meghan i Harry przeżywają poważny kryzys. Jak się okazało, Markle postawiła mężowi ultimatum.

Na początku 2020 roku Meghan i Harry ogłosili, że zdecydowali się opuścić rodzinę królewską. Następnie para wraz z dzieckiem przeprowadziła się do Ameryki. Wielu ekspertów twierdzili, że Harry szybko zatęskni za dawnym życiem. Jednak nikt się nie spodziewał, że to nastąpi tak szybko.

Według magazynu “The Globe” Harry miał duże wątpliwości co do przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. W końcu zgodził się wyjechać, jednak szybko pożałował.

Jak się okazało, teraz książę myśli o powrocie do domu. Z tego powodu małżonkowie bardzo się pokłócili. Markle postawiła mężowi ultimatum.

Powiedziano mi, że Meghan wpadła w szał po tym, jak dowiedziała się, że Harry negocjuje koniec królewskiego wygnania, krzyknęła: “Możesz wrócić, ale Archie i ja zostajemy w Ameryce!” – zdradził informator magazynu.

Nic dziwnego, że Meghan nie chce wracać do Wielkiej Brytanii. Aktorka chce wrócić do życia celebrytki w USA.

Ostrzegła Harry’ego, aby podjął właściwą decyzję lub miał świadomość tego, że nigdy więcej nie zobaczy swojego syna! – czytamy w “The Globe”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here