Oto, co spotkało Lewandowskich na urlopie! “To miała być randka z mężem”

Lewandowscy
Anna i Robert Lewandowscy/ Fot.Instagram

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na zasłużony urlop. Podczas wakacji zakochani chcieli zorganizować sobie randkę. Jednak musieli zmienić plany! Co się wydarzyło?

Anna i Robert Lewandowscy na początku maja powitali na świecie swoje drugie dziecko, córeczkę Laurę. Na szczęście poród odbył się bez komplikacji, więc trenerka szybko wróciła do domu. Pierwszym radosną nowiną pochwalił się Robert, publikując w sieci zdjęcie z córeczką.

Niedawno rodzina Lewandowskich wyjechała na krótki urlop. Po zakończonym sezonie i zdobyciu tytułu króla strzelców Bundesligi piłkarz postanowił spędzić czas ze swoimi dziewczynami. To pierwsze wspólne wakacje rodziny w powiększonym składzie.

Podczas słonecznych wakacji małżonkowie zapragnęli wybrać się na romantyczną randkę i spotkanie ze znajomymi. Niestety, w ostatniej chwili musieli zmienić plany. Co się stało? Trenerka opowiedziała o tym w sieci.

Włos zrobiony, szybki makeup, fajna kiecka , gotowi do wyjścia i nagle naszym dzieciom przypomniało się, że… chcą zostać z nami. Kiedy już zasnęły… udało nam się wyjść, ale po 3 godzinach moim marzeniem okazała się nie impreza tylko odpoczynek, łóżko i spanie. Normalnie imprezka „pełną parą” – czytamy na instagramowym profilu Ani.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here