Pamiętacie Andelka z “Chłopaków do wzięcia”? Wiemy, czym się zajmuje!

Andelek
Andelek "Chłopaki do wzięcia" fot. screen youtube.com

Andrzej Kuta, choć bardziej znany jako Andelek, to jeden z ulubionych bohaterów serialu dokumentalnego “Chłopaki do wzięcia”. Widownia niemal od początku pokochała go za szczerość i styl bycia. Kim jest jeden z najpopularniejszych kawalerów w Polsce i czym się zajmuje?

O Andelku, jak i o większości bohaterów serialu nie wiadomo zbyt wiele. Zaledwie niewielka część występujących w programie, chce się szeroko dzielić swoim prywatnym życiem.

O Andrzeju Kucie wiadomo, że jest mieszkańcem niewielkiej miejscowości Złotki w gminie Sadowne. Dla ułatwienia, są to okolice pomiędzy Wyszkowem a Ostrowią Mazowiecką. Mężczyzna para się wieloma zajęciami, nie ma jednak stałego zatrudnienia, a jedynie doraźne “fuchy”. Swego czasu próbował swoich sił w polityce lokalnej, zdecydował się na start w wyborach na wójta gminy Sadowne, jednak nie odniósł w nich sukcesu.

Jak sam podkreśla, pomimo że cały czas jest pełen energii, kocha śpiew i muzykę disco polo, to jednak lata nieubłaganie lecą, a stałej partnerki nadal brak.

W najnowszych odcinkach “Chłopaków do wzięcia”, Andelek nie występuje. Producenci nie zdradzają jednak, co stało się z bohaterem. Ostatni raz, aktywny medialnie, był na swoim kanale na Youtube w trakcie “Święta Chleba” 2019 w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here