Patricia Kazadi wysłała wiadomość do Koronawirusa! Serio?! [VIDEO]

Patricia Kazadi wysłała wiadomość do Koronawirusa! Serio?!
Patricia Kazadi/Fot. Instagram @kazadi_official

Pomysłowość artystów nie zna granic. Można się o tym przekonać dzięki pandemii i stale wchodzących nowych restrykcji panujących w kraju. Patricia Kazadi nie czuje się najlepiej w obecnej sytuacji. Piosenkarka postanowiła odezwać się do źródła.

Polscy, jak i zagraniczni artyści transmitują koncerty live swoim fanom. Wydarzenia odbywają się na różnych portalach społecznościowych, tj. VK czy Instagram. Niektórzy jednak nie dość, że śpiewają to jeszcze wyśpiewywują apel do… Koronawirusa. Na taki pomysł wpadła polska gwiazda o egzotycznej urodzie i korzeniach – Patricia Kazadi.

Jakkolwiek artystka postanowiła nagrać apel do wirusa, gdyż doszła do wniosku, że rozprawi się ze źródłem całego zamieszania. To przez niego, dużo ludzi straci pracę i podstawowe środki do życia.

Ciekawe jednak czy Kazadi doczeka się odpowiedzi od obecnie największej światowej plagi, która najprawdopodobniej spowoduje największe straty w Polsce, aż od czasu II wojny światowej. Ale poszkodowanych będzie więcej, ponieważ biorąc pod uwagę spekulacje ekspertów, COVID-19 sprawi, że odbudowy wielu krajów okażą się koniecznością.

View this post on Instagram

Message to COVID-19 ✌🏽

A post shared by 🎬🎼PATRICIA KΛZΛDI (@kazadi_official) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here