Patryk Vega pokazał sekstaśmę! Reżyser mocno przesadził [VIDEO 18+]

Głośny apel do POLICJI! Vega nie przeżyje TEGO drugi raz
Patryk Vega/Fot. Instagram @patryk_vega_official

Patryk Vega już na początku czerwca zapowiedział nowy film. Niedawno podzielił się również pierwszym zwiastunem najnowszej produkcji. Reżyser jest kontrowersyjny, jednak tego nikt nie spodziewał się, że pokaże sekstaśmę!

Patryk Vega nierozerwalnie łączy się z kontrowersjami. Reżyser lubi wzbudzać zamieszanie, jednak tego nikt nie mógł się po nim spodziewać! W najnowszym filmiku pokazał fragmenty prawdziwej sekstaśmy.

Wszystko przez najnowszy film jaki Vega właśnie kręci. Reżyser tym razempostanowił pokazać kulisy afery podkarpackiej, która tyczyła się domów publicznych. W wymienionyc placówkach dochodzić miało do stosunków polityków, biznesmenów i duchownych z nieletnimi prostytutkami.

Vega, aby podeprzeć zgromadzone informacje, postanowił pokazać nagrania do których udało mu się dotrzeć. Tym samym na jego Instagramie możemy od teraz zobaczyć fragmenty oryginalnych sekstaśm pochodzących właśnie z Podkarpacia.

Film znajdziecie poniżej, jednak zawiera on sceny tylko dla dorosłych!

17 KOMENTARZE

  • Ja bym raczej szukał kogoś z polityków PO – to przecież oni są takimi wyluzowanymi postępowymi libertynami. A może pojawią się także jacyś “wypitni Europejczycy” – bohaterowie filmu Latkowskiego, którzy mogliby także korzystać z usług na Podkarpaciu jak znudziła się im Zatoka Sztuki w Sopocie ? Ale nie – zapomniałem przecież to ta sama opcja polityczna co Vega, to swoim kumplom nie mógłby zrobić świństwa. Ale “klechom” to jak najbardziej – kiedyś modne były rozmowy z Duchem Świętym i pokazywanie gestu “V”, dzisiaj trzeba iść z duchem czasu i obsmarowywać Kościół bo tak nakazuje lewacka poprawność polityczna i europejskość.

 1. Ten wymalowany dewiant-dziwolag to ten rezyser Vega? Ja bym takiego do domu nie wpuscil. Kto mu finansuje te jego “produkcje filmowe”? Skad sie tacy jak ten Vega na swiecie biora?
  Ja bym go za samo nazwisko oklepal.

 2. No akurat to jedyny reżyser,, który nie kradnie pieniędzy Polakom z podatków i bierze jest pisfu, ale sam te pieniądze zarabia i sam te pieniądze organizuje i sam je wkładał ten film więc nie są to publiczne pieniądze ale kompletnie prywatne jego własne pieniądze!

 3. No i co jacy politycy zostali pokazani ? Takie coś to i ja potrafię nakręcić. Technologia pozwala obecnie doklejać dowolne twarze do tułowia aktorów filmów porno. Kolejna wtopa Vegi jak w przypadku poprzednich filmów. Duże oczekiwania a na końcu wychodzi wielkie nic.

 4. do Prawego
  Brakuje Ci jeszcze,, i sprawiedliwy,, klapki na oczach. Glupi zawsze skrytykuje to co mu każą, bo jest za głupi aby zrozumiec, 😁😁,,, niewolnicy od urodzenia,,,

 5. oj oj tam widze ze zazdrosc mam na bardzo wysokim poziomie to co robi wolnym czasie powinno na pierd…ale polak intersuje się każdym i ile ma na koncie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here