Paweł Królikowski chciał popełnić samobójstwo? Na jaw wychodzą nowe fakty

Paweł Królikowski chciał popełnić samobójstwo? Na jaw wychodzą nowe fakty. Foto: print screen z YouTube/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska
Paweł Królikowski chciał popełnić samobójstwo? Na jaw wychodzą nowe fakty. Foto: print screen z YouTube/Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

Czy Paweł Królikowski chciał popełnić samobójstwo? Takie doniesienia pojawiają się od jakiegoś czasu. Czy są one jednak prawdziwe?

Czy Paweł Królikowski chciał popełnić samobójstwo? Faktycznie, aktor przeżył głęboki kryzys przed laty i chciał nawet targnąć się na swoje życie. Po tych trudnych chwilach Królikowski mocno zmienił swoje życie i zbliżył się do Boga.

– Codziennie staram się pójść do nieba – wyznał jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu “Ludzie i wiara”.

Wraz z żoną Małgorzatą pochodzą z rodzin wierzących. Rodzice wpoili im obojgu, które wartości są w życiu najważniejsze.

Jednakże po ukończeniu szkoły teatralnej, Królikowski nie mógł znaleźć pracy. Nie miał też zupełnie żadnych pomysłów na to, co mógłby robić. Aktor zapadł również na poważną infekcję, w wyniku której doznał paraliżu połowy twarzy. I wówczas dopadł go kryzys, który próbował utopić w alkoholu.

– Żadne antybiotyki nie działały, nic nie pomagało. Podjąłem wtedy dramatyczną decyzję, że jest już tak źle, że chyba ze sobą skończę. Nie żartuję, naprawdę chciałem się zabić – wyznał Królikowski.

Wówczas na jego drodze pojawił się reżyser Jan Kolski, który zaproponował mu rolę. Ta propozycja otworzyła przed Królikowskim nowe możliwości i w pewnym sensie uratowała mu życie.

Aktor wielokrotnie wspominał o swojej wierze, o tym, że wraz z żoną starali się przekazywać najważniejsze wartości dzieciom. Każdy swój projekt polecał Opatrzności. Teraz jego najbliższym dzięki wierze z pewnością łatwiej jest przetrwać trudne chwile po stracie.

Źródło: Ludzie i wiara, Dobry tydzień

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here