Paweł Królikowski ciągle nie wyszedł ze szpitala. Jego żona mówi prawdę o stanie zdrowia aktora

Paweł Królikowski
Paweł Królikowski. / foto: YouTube

Paweł Królikowski ciągle pozostaje w szpitalu. Lekarze nie chcą go wypuścić! W szczerym wywiaddzie, jego żona zdradza powody tego stanu rzeczy.

Przypomnijmy, że Paweł Królikowski od lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. W maju tego roku przeszedł kolejną operację, po której jednak wszystko już wydawało się być w porządku.

Niestety w drugiej połowie grudnia pojawiły się kolejne problemy zdrowotne aktora. To sprawiło, że mężczyzna wylądował w szpitalu w Wigilię Bożego Narodzenia.

Całe święta i Sylwestra aktor musiał spędzić na oddziale w warszawskim szpitalu. Rodzina już zaplanowała dalsze leczenie i rehabilitację, która ma mieć miejsce w Niemczech.

Tymczasem Paweł Królikowski ciągle pozostaje w szpitalu, okazuje się iż to lekarze nie chcą wypuścić go do domu.

Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem – zdradziła w rozmowie z “Faktem” żona aktora.

1 KOMENTARZ

  1. KSIĄŻKA PIOTRA LEWANDOWSKIEGO_BSM!!! ZADZIAŁA _SOFIA LOREN NA OKŁADCE LECZY DZIECI W AFRYCE DOTYKIEM GŁOWY_CAŁE CENTRUM KREGOSŁUPA _ CHODZI O MAGNETYCZNE_ PRĄDY> ZABLOKOWANIE ROBI TO CO MACIE_ DZIAŁA SZYBKO> POZDRAWIAM _ TO PROSTE W ZASTOSOWANIU NIE TŁUMACZĘ DALEJ SZOKINGOWYCH RZECZY>POZDRAWIAM> SPARALIŻOWANYCH WYCIĄGA! LEKARZE SIĘ LECZĄ- OFICJALNIE IM NIE DANE!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here