Paweł Królikowski obchodziłby dziś 59. urodziny. Antek opublikował ich wspólne zdjęcie [FOTO]

To wielkie wyróżnienie. Pogrzeb Pawła Królikowskiego będzie miał charakter państwowy. Foto: print screen z YouTube/Telewizja Leszno
To wielkie wyróżnienie. Pogrzeb Pawła Królikowskiego będzie miał charakter państwowy. Foto: print screen z YouTube/Telewizja Leszno

Paweł Królikowski obchodziłby dziś 59. urodziny. Z tej okazji jego Antoni Królikowski opublikował w sieci ich wspólne zdjęcie sprzed lat.

Rano 27 lutego 2020 roku zmarł Paweł Królikowski. Aktor od lat zmagał się z tętniakiem mózgu. Podczas Świąt Bożego Narodzenia gwiazdor “Rancza” trafił do jednego z warszawskich szpitali, którego nie opuścił do śmierci.

Po śmierci Pawła, jego syn, Antek został najstarszym mężczyzną w rodzinie. Ostatnio podczas wywiadu z magazynem “Logo”, Antek wyznał, że bycie najstarszym z rodzeństwa wiąże się z dużą odpowiedzialnością.

– Zwłaszcza dla najmłodszego brata i sióstr, dużo ode mnie młodszych, zawsze byłem tym starszym, trochę szalonym bratem, który w razie czego wkraczał do akcji. Trudno jest być najstarszym z rodzeństwa: świecić przykładem, wyznaczać pewną drogę, unikać kłopotów. Ostatnio spędzamy razem coraz więcej czasu i bardzo się z tego cieszę – wyznał aktor.

Dziś, 1 kwietnia Paweł Królikowski obchodziłby 59.urodziny. Z tej okazji Antek opublikował na swoim instagramowym profilu wspólne zdjęcie z ojcem sprzed lat.

– Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny #pawełkrólikowski #kiedyśbyłojakośfajniej – czytamy pod fotką.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here