Piękna żona “Hardkorowego Koksa” jak ją Pan Bóg stworzył! Niebawem poród [FOTO]

Kaja pokazuje BRZUCH po ciąży. Co na to Burneika?!
Kaja Kędzierska i Robert Burneika z córką/Fot. Instagram @robertburneikaofficial

Niedawno Kaja Kędzierska i Robert Burneika przeżywali wielką radość z narodzin córeczki. Już niebawem czekają ich kolejne, szczęśliwe chwile, bowiem partnerka “Hardkorowego Koksa” jest w ciąży. Co dokładnie widać na bardzo odważnym zdjęciu, zamieszczonym przez Kaję na Instagramie.

Show biznes z pewnością chętnie przyjmie do swojego grona potomstwo “Hardkorowego Koksa”, który w dość krótkim czasie zdobył ogromną popularność w Polsce, a dzięki filmom zamieszczanym na YouTube znany jest także w całej Europie Wschodniej.

Mający litewskie korzenie kulturysta (a także zawodnik MMA) odnosił również sukcesy za oceanem, zatem spokojnie można mówić o światowej karierze sportowca. Celebryt jest w bardzo zażyłych relacjach ze sowimi fanami i naśladowcami, których, za pośrednictwem social mediów, systematycznie informuje o najważniejszych wydarzeniach z życia.

Jeszcze do niedawna Robert i jego córeczka znacznie częściej pojawiali się w mediach, aniżeli Kaja Kędzierska, matka dziewczynki.

To się jednak bardzo szybko zmienia, głównie za sprawą tak odważnych działań Kai, jak to, które prezentujemy poniżej.

Żona “Hardkorowego Koksa” opublikowała bowiem efektowne zdjęcie z artystycznej sesji, na którym możemy podziwiać ją w pełnej okazałości.

Cóż, do odważnych świat należy!

Wyświetl ten post na Instagramie.

magic✨🕊

Post udostępniony przez Kaja Burneika (@kajaburneika)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here