Piotr Fronczewski znów przy mikrofonie! Wróci w wielkim stylu? [VIDEO]

Piotr Fronczewski Foto: facebook.com/piotr.fronczewski.1217
Piotr Fronczewski Foto: facebook.com/piotr.fronczewski.1217

Piotr Fronczewski jest jednym z najbardziej lubianych polskich aktorów. Gwiazdor, który śpiewał jako “Franek Kimono”, teraz powrócił do muzyki. Aktor wykonał utwór Stanisława Moniuszki “Arię Skołuby”. Koniecznie posłuchajcie!

Piotr Fronczewski kolejny raz udowodnił, że nie boi się eksperymentować. Jest nie tylko doskonałym aktorem, ale również świetnie się sprawdził w dubbingu. Na muzycznej scenie zadebiutował jako “Franek Kimono”. Teraz aktor powrócił do muzyki.

Znany skrzypek metalowej grupy Hunter, Michał Jelonek, wypuścił nowy solowy album “Classical Massacre”. Muzyk długo szukał osoby, która mogłaby wykonać słynną arię z opery Moniuszki, ale “wróciły do niego wspomnienia z dzieciństwa i z wczesnej młodości, które zabrzmiały głosem profesora Kleksa, Franka Kimono czy Pana Piotrusia”. Tak Jelonek połączył siły z Fronczewskim i pojawiła się na świat aria w metalowym stylu. Posłuchajcie!

– Ku mojej ogromnej radości Piotr Fronczewski zgodził się wziąć udział w nagraniu, dodał teatralnego blasku i pełnego humoru dystansu i autoironii. Piotr Fronczewski w roli Skołuby litościwie zasłonił swoim genialnym głosem i interpretacją artystyczną mój prymitywny warsztat wykonawczy za co jestem mu ogromnie wdzięczny. Piotr – DZIĘKUJĘ! Jestem Twoim fanem i…. nigdy Ci tego nie wybaczę! – podziękował na YouTube Michał Jelonek.