Piotr Woźniak-Starak zmarł rok temu. Teraz jasnowidz Jackowski opowiedział o jego poszukiwaniach

Jasnowidz Krzysztof Jackowski i Piotr Woźniak-Starak. / foto: YouTube (kolaż)

Krzysztof Jackowski pomagał w sprawie Piotra Woźniaka-Staraka. Teraz jasnowidz opowiedział o kulisach poszukiwań producenta filmowego.

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. Zdobył popularność, gdy kilka lat temu pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz Jackowski prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami na różne tematy.

Jak się okazało, jasnowidz z Człuchowa uczestniczył w poszukiwaniach ciała Piotra Woźniaka-Staraka. Przypomnijmy, że w nocy 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno producent wypadł z łódki. Jego ciało zostało znalezione kilka dni później.

– Pierwsze, co powiedziałem: “kiedy wypadł z motorówki, już nie żył, bo był bezwładny” (…) Zaznaczyłem na mapie, gdzie według mnie znajduje się ciało pana Staraka. Mężczyzna zrobił zdjęcie i wysłał mapę z moimi wskazówkami do ekipy nurków, która prowadziła poszukiwania. – wspomina jasnowidz.

Jednak wskazane miejsce było niewłaściwe. Po jakimś czasie Krzysztof wskazał kolejne. Ekipa ratunkowa znalazła ciało w nocy. Jackowski też zdradził kwotę, która otrzymał od Staraków za swoją usługę. Było to niecałe 250 zł!

– Prowadzę moją działalność od 30 lat, a od dłuższego czasu moja stawka to 200 zł plus VAT. – wyznał.

Źródło: se.pl/alaluna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here