Piotr Żyła pokazał swoją 10 lat młodszą kochankę. Justyna Żyła odpowiedziała [FOTO]

Justyna Żyła i Piotr Żyła. Foto: instagram
Justyna Żyła i Piotr Żyła. Foto: instagram

Piotr Żyła zaczyna układać życie na nowo. Mężczyzna jednak był ostatnio bohaterem głośnych kontrowersji związanych z jego byłą żoną, teraz już pokazuje się w sieci z nową partnerką. Justyna Żyła nie pozostała mu dłużna.

Piotr Żyła podzielił się na Instagramie zdjęciami z udanego weekendu. Jak dowiadujemy się z Pudelka.pl, w wycieczce towarzyszyła mężczyźnie ukochana, Marcelina Ziętek. Z kolei “Super Express” zastanawia się czy zamieszczone tuż po tym zdjęcie Justyny Żyły z tajemniczym mężczyzną, również przedstawia ją z kochankiem.

Ostatnio media obiegły informacje o romansie Żyły z Ziętek, Żyła nie chciała jednak komentować nowego związku swego ex-męża. – Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia – powiedziała.

Informator portalu pudelek.pl, zdradzał iż: Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal.

Po tym, jak Piotr zamieścił w sieci zdjęcia z udanego weekendu z nową partnerką, Justyna Żyła zamieściła zdjęcie, na którym romantycznie stuka się stopami z tajemniczym mężczyzną. Następnie dodała do tego krótkie wideo, na którym stukają się już nie tylko stopami, ale i kieliszkami. Z dalszej części wieczoru relacji zaprzestała.

Foto: Prt Sc Instagram
Foto: Prt Sc Instagram

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here