Bosak ujawnił kto zaprojektował suknię ślubną jego żony [FOTO]

Karina Bosak, z domu Walinowicz, i Krzysztof Bosak tuż po ślubie.
Karina Bosak, z domu Walinowicz, i Krzysztof Bosak tuż po ślubie.

W sobotę 8 lutego jeden z liderów Konfederacji, a zarazem kandydat z ramienia tej partii na prezydenta RP Krzysztof Bosak ożenił się. Wybranką jego serca jest konserwatywna prawniczka Karina – z domu – Walinowicz. Polityk kilka dni po ślubie udostępnił zdjęcia świeżo upieczonej żony, na których widać jak przygotowuje się do ceremonii.

Trzeba przyznać, że Karina – już – Bosak wyglądała bardzo gustownie. Kreacja była skromna i doskonale podkreślała jej delikatną naturę. Okazuje się, że suknię na najważniejszy wieczór jej życia przygotowała młoda projektantka Marta Kłosińska. Druga połówka kandydata na prezydenta musi być zadowolona z sukni, bo udostępniła na Instagramie sesję z przygotowań do ślubu. Oznaczyła przy tym projektantkę. Dalej galerię podał sam Bosak.

“Zdjęcia z instagrama mojej żony @karina_bosak_ pokazujące jej piękną ślubną suknię, zaprojektowaną przez młodą, bardzo utalentowaną projektantkę Martę Kłosińską. Jej profil to @panna_m1, a na nim także zdjęcia z kolejnych faz przygotowania tej pięknej sukni. Podziękowania dla Marty i pozdrowienia dla Was!” – napisał na Insta Bosak.

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here