Ivanka Trump zdjęła szpilki i garsonkę… Nikt się TEGO nie spodziewał! Córka prezydenta USA w zaskakującej odsłonie [FOTO]

Ivanka Trump/Fot. PAP/EPA

Ivanka Trump jest aktywnym politykiem. Godnie reprezentuje sprawy Stanów Zjednoczonych Ameryki na arenie międzynarodowej. Jej elegancki i zawsze szczegółowo dopracowany outfit budzi podziw wśród innych kobiet. Córka Donalda Trumpa zawsze wie, co na siebie włożyć. Jak się okazuje, również doskonale zdaje sobie sprawę, kiedy należy coś zdjąć.

Ivanka Trump na co dzień pojawia się raczej na wysokich obcasach, w eleganckich sukienkach czy majestatycznych garsonkach. Jej figura budzi zachwyt, a ubranie respekt. Ivanka nie zawsze jednak nosi się wizytowo. Jak pokazała ostatnio na swoim koncie na jednym z portali społecznościowych, w swetrze również jej do twarzy.

Prezydentówna opublikowała post ze swoimi dziećmi. Trump uwielbia spędzać z nimi czas i oddawać się wspólnej zabawie. Nigdy się z nimi nie nudzi. Każdą wolną chwilę stara się spędzać z synami. Mimo natłoku obowiązków i wielu wyjazdów o podłożu dyplomatycznym, Ivanka ich nie zaniedbuje – zawsze są na pierwszym miejscu.

Z zwykłym swetrze i prostych spodniach również zachwyca, a przy tym utożsamia się ze zwykłymi matkami, których niektóre dni wyglądają dokładnie tak samo. Jak widać, gdy w grę wchodzą dzieci, nic innego nie ma znaczenia. Można pozwolić sobie na chwilę luzu i zająć się rodziną, jak zrobiła to prezydentówna USA…

View this post on Instagram

Home: Imagination Station 🚘🔨☺️

A post shared by Ivanka Trump (@ivankatrump) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here