Jarosław Kaczyński zabierze Polakom wszystko! Nawet ukochany serial

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński/ Fot.Instagram

To nie żart! Jeden z najdłużej emitowanych seriali w historii Polski, czyli “M jak Miłość” może zniknąć z anteny. Wszystko przez Jarosława Kaczyńskiego, a dokładniej konflikt na linii “władz TVP” i głównej scenarzystki serialu.

Nie od dziś wiadomo, że w telewizji publicznej istnieje zasada – kto krytykuje PiS, nie może pracować dla TVP. Takiej “niesubordynacji” postanowiła dokonać Ilona Łepkowska. Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Dosłownie kilkanaście godzin po tym, jak Łepkowska wyraziła się negatywnie o działaniu prezesa Kaczyńskiego, Wiadomości wyprodukowały materiał, który mocno uderzał w scenarzystkę serialu “M jak Miłość”.

Gdzie, jak gdzie, ale w telewizji publicznej powinni znać moją niezależność. […] To nie jest tak, że biedna mała Ilonka została zmanipulowana przez TVN. Cały ten materiał “Wiadomości” był rodem z okropnej propagandy – mówi. – Moja wypowiedź była wypowiedzią bardzo osobistą, mało polityczną, po prostu ludzką. Wygłoszoną z punktu widzenia zwykłych Polek i Polaków […]. Trzeba wiedzieć, jakim społeczeństwem się rządzi, prezes Kaczyński powinien to dobrze wiedzieć. […] uderzył w ważny polski obyczaj – stwierdziła w rozmowie z Onetem.

Nie bardzo wiem, jak takie rozstanie miałoby wyglądać. […] W emisji jest akurat Stulecie Winnych. To jedyny serial TVP, nad którym teraz intensywnie pracuję. […] Mam podpisaną umowę na trzeci sezon jako kierownik literacki tego projektu. Przy czwartym sezonie, o czym już uprzedziłam producenta dużo wcześniej, jeszcze przed epidemią, nie będę pracować. […] Oni już wiedzą, że rezygnuję. Są pomysły, które pomagałam przygotować. Ale nie są to jeszcze rzeczy złożone. I nie wiem, czy będę miała ochotę pracować nad nimi dalej – dodała.

6 KOMENTARZE

  1. Czytałem Wasz portal często ale zrobiliście się taką gadzinówką, jakbyście pobierali lekcje u Urbana. Można nie lubić PiS jednak to co wypisujecie staje się żałosne. Jechanie na ciągłej kontrze, upodabnia Was do Wyborczej.

  2. Takie seriale jak “M jak Miłość” to tylko dla zapoznionych w rozwoju, genialne dla Kaczynskiego co zapewnie nie ma wiecej jak 50 IQ

  3. i bardzo dobrze, potrzeba było dopiero konfliktu z Kaczorem zęby te antynarodowe badziewia promujące patologie wśród starszego pokolenia posuwać z anten ?? TVP powinna zostać, potrzeba jest może jakaś rządowa TV np. w sytuacjach kryzysowych, czy w celu promocji wartości cywilizacji łacińskiej. Powinno się wyrzucić większość badziewia i zlikwidować pół programów.

  4. Hmmm, niedługo przez PIS krowy przestaną dawać mleko, rzeki odwrócą swój bieg, zamaist krów cielić się będą byki, a ludzi rodzić będą mężczyźnie, nie kobiety i nastąpi koniec świata- piszcie tak dalej!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here