Kinga Duda wraca do Polski! Specjalnie dla ojca

Kinga Duda
Kinga Duda/ Fot.Instagram

Kinga Duda (25 l.) przyleci do Polski na wieczór wyborczy Andrzeja Dudy. Podczas I tury córka pary prezydenckiej oddawała głos korespondencyjnie z Londynu.

Kinga Duda wyjechała do Wielkiej Brytanii, by odbyć staż w kancelarii prawnej w Londynie. Prezydencka córa jest z zawodu prawnikiem – ma dyplom magistra prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dodatkowo ukończyła studia na katolickim uniwersytecie Columbus w Waszyngtonie. W USA kończyła również kurs z wykorzystania prawa w biznesie i handlu.

Zanim Duda poleciała do Londynu, odbyła jeszcze 3-miesięczny kurs w renomowanej warszawskiej kancelarii. Do Wielkiej Brytanii córka ustępującego prezydenta przeprowadziła się w lutym b.r.

O powrocie Kingi do Polski informuje portal “Wirtualna Polska”. Nieoficjalnie wiadomo, że na wieczorze wyborczym Andrzeja Dudy pojawią się również jego rodzice.

Pytanie, czy rodzina będzie mu gratulować, czy raczej będzie go pocieszać?

Źródło: fakt.pl/wp.pl

4 KOMENTARZE

  1. Widać, że to skromna i mądra dziewczyna; wystarczy porównać z dziećmi innych prominentów np. do Tuskówny, Kwaskówny albo Bolkowiczów- niebo i ziemia.

  2. Przyjeżdża na stypę.. Musi chce pomóc maliniakowi kulasa w przeprowadzce z Belwederu. Ino trza już robić inwentaryzację, co by nie było siary jak z odejściem hrabiego Bronka, i zawaleniem lombardów belwederskim wyposażeniem przez prezydencką służbę…

  3. Patriotka – a jakże, tylko ta Polska śmierdzi jej czosnkiem (to w domu) onucami i ośmiorniczkami w polityce i wstydem za ojca manekina i tchórzliwą matkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here