Krystyna Pawłowicz i Krystyna Janda na zdjęciach z dzieciństwa [FOTO]

Krystyna Pawłowicz (pierwsza z lewej) i Krystyna Janda (siedzi po prawej) na zdjęciu z dzieciństwa.
Krystyna Pawłowicz (pierwsza z lewej) i Krystyna Janda (siedzi po prawej) na zdjęciu z dzieciństwa.

Krystyna Pawłowicz opublikowała na Twitterze zdjęcia z dzieciństwa, na którym jest ona i aktorka Krystyna Janda. Obie panie są z dwóch różnych stron ideologicznej barykady, więc w opisie zdjęcia nie zabrakło uszczypliwości.

“Rok 1957/58,grupa starszaków, przedszkole w Ursusie. Po lewej, przyszły wybitny wirusolog, dystrybutor szczepionek Covid w trupie ‘Ochota’ – Krysia Janda, a po prawej najukochańsza, jak zwykle urocza i uśmiechnięta Krysiunia Pawłowicz” – napisała Krystyna Pawłowicz.

Pierwszy opis okazał się nico enigmatyczny, więc Pawłowicz postanowiła doprecyzować, gdzie dokładnie znajduje się ona i jej koleżanka z dzieciństwa.

“Na pierwszym planie, po lewej stronie pani wychowawczyni Olgi, przy niej, siedzi jeszcze nie zaszczepiony „wirusolog, blada Krysia. Obok pani wychowawczyni, po jej prawej stronie siedzi najukochańsza, zadowolona zawsze ze wszystkiego Krysiunia. Teraz już jasne …?” – dodała Pawłowicz.

Polityk dodała jeszcze jedno zdjęcie. Po raz kolejny nazwała koleżankę Jandę “bladą Krysią”, a siebie samą “uroczą Krysiunią”.

Na powyższym zdjęciu Krystyna Pawłowicz siedzi skrajnie po lewej stronie, a Krystyna Janda siedzi naprzeciwko.

Zdjęcia wywołały falę komentarzy.

“A tak już na poważnie, jak wspomina Pani Profesor Krystynę Jandę jako koleżankę z lat dziecięcych?” – zapytał jeden z internautów.

“Super fotka, komentarz jeszcze lepszy, pani jest jednak wyluzowana i szczera. Brawo” – skomentował inny.

“Pani Krystyno, a czy ten nad panią przedszkolanką, to nie przypadkiem Prezes Kaczyński?” – zapytał kolejny.

“I jak pani nie kochać!” – stwierdził jeden z fanów Pawłowicz.

“Kochać!” – odparła.