Krzysztof Bosak świętował ważny dzień z żoną. Zdradził coś, czego Karina nie powinna wiedzieć!

Krzysztof Bosak
Krzysztof Bosak Foto:instagram.com/krzysztofbosak

Krzysztof Bosak do ślubu starał się trzymać swoje sprawy sercowe w tajemnicy. Dopiero teraz postanowił zdradzić jeden szczegół z przeszłości.

Na początku roku Krzysztof Bosak poślubił prawniczkę Karinę Walinowicz. Niemal do końca zakochani ukrywali informacje o ślubie. Teraz poseł Konfederacji zdradził, że równo rok temu poprosił Karinę o rękę.

Na swoim instagramowym profilu Krzysztof pokazał piękne zdjęcie z żoną i zdradził szczegóły zaręczyn. Okazało się, że polityk oświadczył się podczas wakacji na jednej z atlantyckich wysp Gran Canarii.

– Dziś rocznica naszych zaręczyn z @karina_bosak_. Oświadczyłem się Karinie w ostatni dzień wspólnych windsurfingowych wakacji na Gran Canarii. Cały wyjazd zorganizowałem sam w 3 dni, co było możliwe dzięki wcześniejszym rozmowom i radom znajomych, którzy tam pracowali lub mieszkają. Pierścionek kupowałem na dzień przed wylotem. Dziś wspólnie świętowaliśmy i wspominaliśmy ten dzień. Pozdrawiam Was serdecznie! – czytamy pod fotografią.

22 KOMENTARZE

 1. Wyrafinowany chłystek, ciągał się z nią 8 lat, ale przed wyborami na prezydenta, żeby lepiej wypaść, wzięli ślub “dla “ludzkiego oka” i dla jego kariery. Tfu!

  • Jarun, zahukany, zakompleksiony, gówniarz, nic nie znaczący człowieczek, tchórzliwy do szpiku kości. Do wyborów udawał prawicowca, a naprawdę szkodzi gdzie tylko może. Tak mu ta strona się nie podobała, a ciągle wraca i pluje jadem. Dlaczego, ano dlatego, że w realnym świecie jest nikim, a za kompem bezpiecznie może dokopać, obrazić, znieważyć, czuje się dowartościowany, ważny.
   Lewacki trollu dotrzymaj wreszcie swojej obietnicy i odejdź na zawsze pokrako moralna.

 2. Ja wam podaję fakty, a wy zaczadzone umysły swoje. Jesteście albo kumplami Bosaka od koryta, albo dzbanami… fanatykami w rodzaju hitlerjugend ?

  • Konfederacja przegrywa wybory z żałosnym wynikiem 6 %. Na scenie politycznej pojawia się jak Filip z konopi Hołownia i ma poparcie dwa razy większe od Bosaka. Konfederacja nie wyciąga żadnych wniosków, żadnej odpowiedzialności, a tłumek pawianów przy każdej okazji bije brawo.

   • Nie zaprzeczacie moim słowom – tylko atakujecie mnie za pisanie prawdy. Powtórzę. Nie mówicie, że kłamię-tylko prawda was boli. Przed wyborami następuje “cudowne” nawrócenie na katolicyzm (nie tylko deskopława). Komsomolcy bosaka ani myślą odejść od koryta. Guru zasrańców-JKM dalej pierniczy te swoje popaprane myśli o babach, inwalidach, kamieniowaniu, a idioci z Konfederacji biją brawo. Debile. Kłamię – wy ślepe kociaki, zakłamane trolle?

    • Ale wiesz że wystawienie Brauna(którego wolałbym zamiast Bosaka jako prezydenta) skończyłoby się wynikiem 1,5%?

     Do Hołowni nie ma co porównywać, bo to nie był kandydat wyborców tylko ‘wymyślony’ odgórnie, przez starszych i mądrzejszych.

     • Hołownia ma poparcie 14 %, a Bosak 6,7% . Nie dociera głąbie? Powtarzasz jak papuga o starszych i mądrzejszych. To dlaczego Konfa nie posiada takich?

 3. Można zacząć wygrywać-tylko trzeba się pozbyć zasrańców, matołków, debili i koryciarzy “od zawsze w partii” , uczepionych jak gnidy prezydialnego stołu.

   • Słuchaj matołku, w dobrej partii, zespole szybko wystawią dobrego kandydata. Widzisz jak warchlaki z PO, eunuchy, dupy wołowe, ciamciaki wystawiły kandydatkę Błońską, która nie potrafiła logicznie sklecić zdania.

    • To załóż sobie partię i wystaw dobrego kandydata który zmiejsca dostanie 15% poparcia, bo na razie tylko szczekasz a nic nie pokazałeś.

 4. Polska reprezentacja w piłce nożnej ciągle przegrywa ważne mecze, chociaż ma dobrych zawodników. Dlaczego? Bo trenerem/selekcjonerem jest facet (mniejsza kto) z 4 ligi europejskiej. Po prostu nie rozumie, jak się w Europie gra, nie wie. Wracając do polityki. JKM zawsze przegrywał wybory, “strzelał sobie w stopę” tuż przed wyborami (celowo, czy z durnoty?!) i jego trzeba się pozbyć.

 5. Korwin-won, to po pierwsze! Po drugie. Pozbyć się aparatczyków nastawionych tylko na własną karierę: Hunwejbinów albo Gwardia Młodych Karierowiczów – bezideowa organizacja młodzieżowa działająca od imprezy do imprezy, od wydarzenia do następnego wydarzenia, bez planu, bez pomysłu – ale zawsze przy korycie.

 6. I po trzecie, nie tworzyć państwa Utopijnego, którego nie ma na świecie. Skończyć z tymi korwinowskimi pierdołami o sile niewidzialnej ręki wolnego rynku. Ale zaraz świnie przy korycie podniosą kwik i trolle z Konfy usadowieni na stołkach będą wyśmiewać każdy pomysł zagrażający oderwaniu ich od koryta.

 7. Sztandarowe czasopismo Konfederacji “Najwyższy Czas” i tematy: “Kinga Rusin założyła… za małe majtki?”, Doda…Zenek Martyniuk…czyli dno i wodorosty. Ściek intelektualny dla korwinowskich dzbanów. Oczywiście matołkom to nie przeszkadza. Na te 3 % poparcia w społeczeństwie pracujecie latami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here