Nie żyje poseł PiS. Był zaufanym współpracownikiem Kaczyńskiego. “Będzie nam bardzo Ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju przyjacielu”

znicz. foto: pixabay
znicz. foto: pixabay

Joachim Brudziński na Twitterze poinformował o śmierci ważnego polityka Prawa i Sprawiedliwości. “Dziś w nocy zmarł nasz serdeczny kolega i przyjaciel poseł Stefan Strzałkowski” – napisał. 

“Dziś w nocy zmarł nasz serdeczny kolega i przyjaciel Poseł Stefan Strzałkowski. Był wieloletnim Burmistrzem Białogardu, Starostą, Posłem na Sejm, ale przede wszystkim był niezwykle dobrym człowiekiem. Będzie nam Stefciu bardzo Ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju przyjacielu” – napisał Brudziński w poruszającym poście.

Strzałkowski był bardzo popularnym politykiem województwa zachodniopomorskiego. Prezes PiS Jarosław Kaczyński zawsze mógł na nim polegać. Strzałkowski 11 lat był posłem, wcześniej pełnił funkcję burmistrza Białogardu.

– Nikt nie zrobił dla naszego regionu tyle, co Strzałkowski. To będzie dla nas trudny okres. Bardzo, bardzo żałuję, bo znałem posła Strzałkowskiego naprawdę dobrze – wspominał zmarłego w rozmowie “Głosem Koszaliński” Piotr Pakuszto starosta powiatu białogardzkiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here