Scena jak z Kopciuszka! Karina Bosak zgubiła bucik. Krzysztof od razu ruszył z pomocą [FOTO]

Karina i Krzysztof Bosak podczas wieczoru wyborczego.
Karina i Krzysztof Bosak podczas wieczoru wyborczego. (Fot. Twitter/bosak2020)

Podczas wieczoru wyborczego, tuż przed ogłoszeniem wyników wyborów prezydenckich, na scenie z przedstawicielami Konfederacji doszło do zabawnego zdarzenia. Żona Krzysztofa Bosaka, Karina zgubiła buta. Mąż, niczym prawdziwy dżentelmen, od razu ruszył z pomocą.

Gdy zbliżała się godzina 21, czyli moment ogłoszenia sondażowych wyników wyborów prezydenckich, emocje sięgały zenitu, a stojący na scenie politycy i ich otoczenie szykowali do wejścia na żywo na anteny największych w Polsce telewizji, Karinie Bosak… zsunął się but ze stopy.

Sytuacja wywołała sporo uśmiechu na twarzach zgromadzonych sympatyków Konfederacji. Sam Bosak natomiast bez zastanowienia ruszył z pomocą. Przyklęknął przed żoną i wsunął na stopę zgubiony but.

Krzysztof i Karina to młode małżeństwo. Ślub wzięli 8 lutego br. Podczas powyborczej przemowy Bosak dziękował swojej żonie za wsparcie podczas kampanii i wręczył jej ogromny bukiet kwiatów.

Bosak opowiadał też, jak ciężko było połączyć przygotowania do ślubu z polityczną działalnością. Zwłaszcza, że zanim wystartował w wyborach prezydenckich, od grudnia 2019 roku brał udział w prawyborach prezydenckich Konfederacji. Wiązało się to z licznymi wyjazdami, szczególnie weekendami, po Polsce i przekonywaniu wyborców do swoich poglądów.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here