W Pałacu Prezydenckim jest już choinka! Agata Duda dekorowała ją w pięknej stylizacji [FOTO]

Agata Duda Foto:twitter.com/prezydentpl
Agata Duda Foto:twitter.com/prezydentpl

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W Pałacu Prezydenckim już można poczuć świąteczną atmosferę. Andrzej Duda pochwalił się na Instagramie choinką, którą ubierała Pierwsza Dama.

Andrzej Duda pokazał na swoim Instagramowy profilu choinkę, która pojawiła się w Pałacu Prezydenckim. Ozdoby choinkowe zostały wykonane przez olsztyńską młodzież. Młodzi olsztynianie pomagali też Agacie Dudzie w ubieraniu zielonego drzewka. Wspólnemu dekorowaniu bożonarodzeniowej choinki towarzyszył śpiew kolęd.

– Świąteczna choinka stanęła już w Pałacu Prezydenckim. Ozdoby wykonali uczniowie z Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie, którzy wspólnie z Pierwszą Damą udekorowali nimi drzewko – czytamy na Twitterze Kancelarii Prezydenta.

Agata Duda dekorowała drzewko w pięknej czerwonej kreacji. Postawiła na długą elegancką sukienkę i żakiet. Swoją stylizację uzupełniła czerwonymi szpilkami i piękną biżuterią. Podczas całego wydarzenia nie zabrakło też serdecznych życzeń i rozmów o polskich zwyczajach.

– Zasłużyliście na prawdziwy odpoczynek. Niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wytchnienie oraz nowe siły przed powrotem do szkoły – powiedziała Pierwsza Dama, zwracając się do olsztyńskiej młodzieży.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here