Wiadomo czym się zajmie Meghan Markle. Pracę załatwił jej sam książę Harry! [VIDEO]

Meghan Markle, książę Harry/fot. Instagram
Meghan Markle, książę Harry/fot. Instagram

Książę Harry załatwił pracę Meghan Markle. Już wiadomo, czym będzie się zajmowała! Zarobi krocie!

Ostatnio głośno jest wokół Meghan Markle i księcia Harry. Jakiś czas temu para ogłosiła, że zdecydowali się opuścić rodzinę królewską.
– Zamierzamy wycofać się jako «starsi» członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej. Z Państwa zachęty, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się przygotowani na dokonanie tej korekty – oświadczyła para książęca.

Po tym oświadczeniu w mediach zaczęli krążyć plotki na temat tego, czym się zajmą Meghan i Harry. Internauci spekulowali, że Markle powróci na ekrany.

Kilka miesięcy temu Harry i Meghan pojawili się na premierze filmu “Król Lew” w Londynie. W sieci pojawił się filmik z wydarzenia, na którym książę Harry załatwia pracę dla żony! Na nagraniu widać jak ukochany Meghan rozmawia z dyrektorem Disneya, Bobem Igerem.

– Wiedziałeś, że ona zajmuje się podkładaniem głosu – zapytał Harry.
– Nie wiedziałem – odpowiedział dyrektor Disneya.
– Wyglądasz na zdziwionego. Ona jest tym poważnie zainteresowana – kontynuował książę.
– Z chęcią spróbujemy. Świetny pomysł – stwierdził Iger.

Nagranie wywołało prawdziwą furorę w sieci. Na książęcą parę polała się kolejna fala krytyki od hejterów. Jednak wielbicieli Meghan i Harry’ego uważają gest księcia za troskliwy.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here