POTĘŻNY sukces Joanny Przetakiewicz. Jak jej się to udało?

Joanna Przetakiewicz. / foto: Instagram

Joanna Przetakiewicz, była partnerka Śp. Jana Kulczyka, odniosła spektakularny sukces. O szczerym wyznaniu milionerki donosi “Pudelek”.

Joanna Przetakiewicz to była partnerka Śp. Jana Kulczyka, obecnie chętnie bryluje na Instagramie. Początkowo ograniczała się do porad dotyczących mody, ale ostatnio ruszyła ze swym feministycznym ruchem Era Nowych Kobiet, który cieszy się dużą popularnością.

Obecnie stała się “ekspertką od wszystkiego”, jej porady dotyczą nie tylko ubioru, ale także jedzenia, seksu, diety czy ćwiczeń. Teraz influencerka pochwaliła się tym, że je mielone i nie tyje. Jak udało jej się osiągnąć ten spektakularny sukces?

Tyle słyszałam, że po “50” zacznę tyć. A ja wcale nie tyję, a wręcz chudnę. Moje koleżanki się śmieją, że ciągle jem kotlety mielone z indyka, hot dogi, frytki, hamburgery i zamiast przybierać na wadze, to tracę kilogramy – mówi Przetakiewicz.

A już hot dogi ze stacji benzynowej to mój ulubiony przysmak. Nie wyobrażam sobie bez nich życia – dodaje w rozmowie z “Faktem”. Okazuje się jednak, że za potężnym sukcesem kryje się także dramat Przetakiewicz.

Wk*rza mnie to, bo nie lubię być chuda. Mi się podoba sylwetka Jennifer Lopez – podsumowała.