Potworne bóle Sławomira Świerzyńskiego! Lider Bayer Full idzie pod nóż

Sławomir Świerzyński fot. screen ipla.tv
Sławomir Świerzyński fot. screen ipla.tv

Potworne dolegliwości dopadły Sławomira Świerzyńskiego. Popularny król disco-polo będzie musiał się poddać operacji. Jak donosi “Super Express” jej termin wyznaczono na Wielki Post.

Sławomira Świerzyńskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z trzech królów disco-polo, który od lat prezentuje swe umiejętności wokalne na scenie. Teraz muzyk ma jednak poważne problemy.

Okazuje się, że 58-latkowi dokuczają problemy z biodrami. Poddał się już operacji jednego z nich, z kolei tuż po rozpoczęciu postu ma udać się na operację drugiego biodra.

Miałem operację prawego biodra. Przed zabiegiem zrezygnowałem z alkoholu, napojów gazowanych i słodyczy. Wyszło mi to na dobre, bo schudłem aż 16 kg, dzięki temu, że zacząłem się odżywiać, a nie objadać – mówi w rozmowie z “Super Expressem” wokalista disco-polo.

Na 2 marca mam zaplanowany kolejny zabieg. Akurat będzie wtedy post, a wówczas jest mniej występów. Do Wielkanocy się wykuruję i będę gotowy na nowy sezon plenerowych występów – dodaje Świerzyński.

1 KOMENTARZ

  1. Po co on się leczy ? Przecież tak jak w kwestii pożarów w Australii, natura sama sobie poradzi. Powinien zrezygnować z jakiegokolwiek leczenia, bo to ingerencja w naturę. HIPOKRYTA!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here