Eva Minge zmienia życie?! Projektantka zdradzi swoje sekrety

Eva Minge zmienia życie?! Projektantka zdradzi swoje sekrety
Eva Minge/Fot. Instagram @eva_minge

Eva Minge słynie z dobrych rad i dość ciętego języka, lecz w eleganckim stylu. Raczej rzadko mówi wprost. Zazwyczaj używa dość wyszukanych metafor, przez co nie zawsze zostaje przez wszystkich zrozumiała.

Najbardziej znana polska projektantka, której nazwisko zna cały świat – Eva Minge – postanowiła podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami ze swoimi czytelnikami. Mianowicie, poza mądrościami, jakie przekazuje swoim followersom za pomocą Instagrama, artystka wyda książkę.

Będzie to już drugie dzieło Evy. Jako pierwsza została wydana jej autobiografia. Nakład był niestety niewystarczający i na próżno jej szukać w księgarniach. Bestseller rozszedł się w zatrważającym tempie. Fani piszą w tej sprawie wiadomości do Minge, ta jednak jest bezradna.

Mimo to, Eva Minge już zapowiedziała dwie nowe książki, nad którymi właśnie pracuje. Jedna z nich  ma zawierać wskazówki, jak osiągnąć sukces i wzbić się na sam szczyt, na którym od lat znajduje się autorka. To właśnie to wydanie ma być swoistą motywacją i ściągawką dla tych, co jeszcze marzą.

Ku zaskoczeniu wielbicielek kolekcji Minge, druga książka ma być oparta na akcji. Biorąc pod uwagę jej haute couture, zapewne w niejednym wątku poniesie ją fantazja.

Eva nie zdradziła jeszcze dokładnej daty premiery obu dzieł w księgarniach. Biorąc jednak pod uwagę popularność autobiografii, warto już zająć kolejkę. Poradnik z pewnością nie zagrzeje długo miejsca na półce…

View this post on Instagram

Kochani , dostaje od Was mnóstwo wiadomości gdzie można kupić moją dość specyficzną autobiografie . Niestety nigdzie . Wszędzie widnieje „brak w magazynie”. Nie mam nawet u siebie już , bo to co mi zostało chce zachować dla wnuków 😈. Nie planuje narazie wznowienia, dodruku itp i jest mi bardzo przykro , że nie mogę Wam pomoc. Jestem w trakcie pisania dwóch kolejnych książek . Każda z innej dziedziny. Jedna, która kończę , to intrygująca , pełna akcji powieść a druga , którą zaczęłam będzie przewodnikiem po drodze od „chcieć do uczynić” . Trochę motywacji ale przede wszystkim prawda o sukcesie , jego cenie i konsekwencjach, prawda często naga, brutalna , pozbawiona lukru i pudru tak szeroko stosowanego w obecnym świecie naznaczonym sukcesem. Znajdziecie tam moj prywatny przepis na to jak nie poddać się po drodze , jak wybaczyć i kiedy przyznać się do porażki . Będzie o śmierci i przebudzeniu. Smierć nie będzie miała tylko wymiaru fizycznego . Opowiem wam jak wykorzystać smierć, tę za życia do wzmocnienia siebie i swojej wartości . Wiele godzin przegadałam na większość tematów z bardzo mądrymi , doświadczonymi ludźmi, z naukowcami i teoretykami . Przyłożyłam to do własnej drogi i wyszedł mi z tego moj subiektywny przewodnik po szczęściu , które często wyrasta z nieszczęścia . Smierć bywa początkiem choć większości wydaje się końcem . I pamietajmy , że życie to bajka, bo jak w każdej bajce trzeba przejść siedem gór i siedem rzek, zabić smoka , ominąć trole i czarownice. Dobre wróżki , to tylko cześć naszego życia i czasem kończy się ona bez zwycięstwa , jak w dziewczynce z zapałkami . Bajki maja różne zakończenie ale zawsze w środku jest droga po marzenia . Miłej nocy kochani z dobrą bajką do snu ❤️ @evamingeofficial @oscarminge

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on