Przerażające! “Zenek Martyniuk nie żyje”. Szokujący wpis opłynął internet

Zenek Martyniuk fot. screen youtube.com
Zenek Martyniuk fot. screen youtube.com

Udostępnianie takich informacji to już nie głupi żart, a przestępstwo! Zenek Martyniuk, lider grupy Akcent padł ofiarą strasznego, internetowego kłamstwa. Na facebooku pojawił się wpis o rzekomej śmierci artysty.

„Z OSTATNIEJ CHWILI! Zenek Martyniuk NIE ŻYJE! [*] Masakra.. wypadki samochodowe nie sa do przewidzenia niestety… Spoczywaj w pokoju…”, „ZENEK MARTYNIUK NIE ŻYJE! Masakra… dlaczego Bog zabiera tych dobrych ludzi L [*]” – czytamy w kłamliwym poście.

Oczywiście, powyższa informacja nie ma nic wspólnego z prawdą. Zenek Martyniuk ma się dobrze i zapewne szykuje się na kolejne koncerty, których gra kilkaset w roku.

Fałszywy post na facebooku o śmierci Zenka Martyniuka
Fałszywy post na facebooku o śmierci Zenka Martyniuka

5 KOMENTARZE

  1. alaLuna to tępy szmatławiec z wymyślonymi i kłamliwymi wiadomościami, w przeciwieństwie do Najwyższego Czasu, który jest nazistowską gazetą z ostrą cenzurą i jednak drukuje te brednie.

  2. A czy wy nie propagujecie kłamstw i ten co to umieścił nie powinien iść siedzieć za takie kłamstwa. Plus czarno białe zdjęcia. Pewnie robi się to dla kliknięć. Pismaki za 2 grosze.

  3. Jak media nie mają co robić i pisać i niech się zajmą sprzątaniem ulic a nie wypisywać takie głupoty i oczerniać tak kochanego i wspaniałego człowieka jak jest Zenon Martyniuk z grupy Akcent i bo kopiować zdjęcia to każdy z nas potrafi i wstawiać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here