Pudzianowski zdradził z kim powalczy na gali KSW? “Będzie to duży, wielki chłop” [VIDEO]

Mariusz
Mariusz "Pudzian" Pudzianowski. Foto: instagram/pudzianofficial

Mariusz Pudzianowski to jeden z największych fighterów 10-lecia. Popularny “Pudzian” już zna nazwisko przeciwnika, z którym zmierzy się 21 marca na gali KSW 53 w Łodzi. Na swoim YT  zdradził co nieco na jego temat. – Na pewno będzie to duży, wielki chłop moich gabarytów – powiedział “Pudzian”.

Mariusz Pudzianowski ma być gwiazdą KSW 53. Tam w walce wieczoru zmierzy się z…? No dokładnie jeszcze nie wiadomo. Wiadomo, że ma być to kawał chłopa. W związku z tym “Pudzian” wylewa już siódme poty na treningach.

Jednak do dzisiaj nie wiemy, kto odważy się wejść do klatki z najsilniejszym człowiekiem na świecie.

– Pytacie się, kto będzie moim przeciwnikiem. Ja już wiem mniej więcej, kto nim będzie. Nie moją rolą jest ogłaszanie tego, więc włodarze KSW ogłoszą, kto tym przeciwnikiem będzie, ale tylko podpowiem, że na pewno będzie to duży, wielki chłop moich gabarytów – powiedział na swoim vlogu an YouTube.

Pudzianowski ostatnią walkę stoczył 9 listopada 2019 roku, wygrywając przez techniczny nokaut z Erko Junem. W ten sposób wrócił na zwycięską ścieżkę po dwóch porażkach z rzędu – z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim.

Ciekawe kto zmierzy się z naszym fighterem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here