Qczaj do Wojewódzkiego: “Mam wszystko tam, gdzie powinienem mieć, w łóżku się wszystko wyrównuje” [VIDEO, FOTO]

Daniel Kuczaj/Leszek Możdżer/Kuba Wojewódzki/Instagram

Wczorajszymi gośćmi Kuby Wojewódzkiego był Daniel Qczaj i Leszek Możdżer. Chłopaki zrobili niezłe show, choć nie zabrakło też wzruszających i mrożących krew w żyłach wyznań. Jak się okazało przystojny i popularny trener osobisty nie miał łatwego dzieciństwa, a muzyk ledwo przeżył jeden koncert.

U Kuby nie trudno o show, ale zazwyczaj wszystko podąża w kierunku dobrej zabawy. Tym razem pojawiły się przykre wspomnienia. Qczaj opowiadał o swoim smutnym dzieciństwie. Dietetyk nie był lubiany, dość często go bito i poniżano. Nigdy nie miał przyjaciół.

– Nosiłem koszulę Enrique Iglesiasa. Nienawidzili mnie za to. Ściągali mi ją, deptali, rozrywali. Pani psycholog w szkole powiedziała, żebym przestał ich prowokować – przypominał traumatyczne lata Daniel.

Wojewódzki cały czas podjudzał Qczaja, nieustannie nawiązując do jego wzrostu.

– Niskie dziewczyny wolą wysokich facetów. Wysokie dziewczyny wolą wysokich facetów. Wysocy mężczyźni wolą wysokich facetów. Jak ty się z tym czujesz? – podkręcał król TVN-u.

– Mam wszystko tam, gdzie powinienem mieć, w łóżku się wszystko wyrównuje. Jest za co trzymać ci powiem – zadziornie odbił atak trener.

Możdżer natomiast przytoczył historię jednego z koncertów, na którym został zaatakowany.

Pobili mnie na koncercie zespołu Kombi, bo wyglądałem jak… Sam bym chyba się pobił. To się nazywają siły równoważące wszechświata – przyznał pianista.

Leszek opowiedział także w jaki sposób zaczął rapować. Na koniec programu goście zaimprowizowali utwór specjalnie dla Kuby, który również dołączył do składu.

https://kuba.tvn.pl/aktualnosci,836,n/hot-leszek-mozdzer-i-qczaj-zasiedli-na-kanapie-u-wojewodzkiego,305158.html