Radosław Majdan szczerze o relacjach z synami Rozenek: “od samego początku były bardzo mocno ustawione i określone przez Małgosię”

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan Foto: instagram.com/r_majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan Foto: instagram.com/r_majdan

W rozmowie z Plotkiem obecny mąż Małgorzaty Rozenek, Radosław Majdan, zdradził, jak wyglądają jego relacje ze Stasiem i Tadeuszem. Chłopcy są synami jego obecnej żony i Jacka Rozenka.

Jak przyznał Majdan, traktuje ich jak synów. – Oczywiście, że tak, chociaż oni mają swojego tatę. Też nie chcę być posądzony, że wchodzę w rolę ojca, bo tak nie jest. Oni mają swojego tatę, bardzo go kochają i bardzo są za nim, ale żyjemy razem z Małgosią i wspólnie też staram się dołożyć jakąś cegiełkę do ich wychowania, bo widujemy się często, bo mieszkamy razem – mówił.

Poza tym są synami kobiety, którą kocham. Są fantastycznymi chłopakami, naprawdę i nie było w ogóle, nawet przez chwilę, momentu, że ja zastanawiałem się, czy ja ich naprawdę pokocham, tak szczerze i prawdziwie, jak bym kochał swoje dzieci. Po paru latach odpowiadam sobie, że oczywiście, że nie, bo są tak fajnymi, fantastycznymi chłopcami, że nie miałem z tym najmniejszego problemu – dodał.

To wszystko, co Małgosia stworzyła nam, jako dom rodzinny, to też nas zintegrowało i to jest zupełnie chyba takie normalne i oczywiste, że traktuję ich jako swoich synów, ale podkreślam – nie chcę tutaj stawać w roli ojca i nigdy nie było to moim zamiarem. Zawsze, od samego początku, te relacje były między nami bardzo mocno ustawione i określone właśnie przez Małgosię – tłumaczył były piłkarz.

Jeżeli chodzi o zwracanie się do mnie, zawsze mówili do mnie po imieniu – „Radku” – przyznał Majdan.

Nawet ostatnio o tym rozmawiałem z Małgosią, że nie wyobrażalibyśmy sobie oboje, żeby mówić do mnie „wujku”. Od razu mówili do mnie po imieniu. Ja też starałem się im na pytanie, kim dla nich jestem, odpowiedzieć, że tak jakbym był twoim przyjacielem – jestem kimś, kto zawsze będzie chciał ci w życiu pomóc i kto zawsze będzie chciał ci służyć radą, czy czymkolwiek, żeby cię w życiu nakierować na dobrą drogę – oświadczył w rozmowie z Plotkiem Radosław Majdan.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here