Radosław Majdan urządził pępkowe po narodzinach Henryczka! Balował do białego rana!

Radosław Majdan
Radosław Majdan/ Fot.Instagram

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan właśnie przywitali na świecie swojego pierwszego wspólnego synka! Mimo, iż piłkarz traktuje synów celebrytki jak własnych, to po raz pierwszy został ojcem. Miał więc wielki powód do świętowania.

Radosław Majdan kiedy upewnił się, że z żoną i nowonarodzonym synkiem wszystko jest w porządku, postanowił zorganizować mocno zakrapiane spotkanie z najbliższymi przyjaciółmi. W tym celu zaprosił kolegów do jednej z warszawskich restauracji.

W gronie zaproszonych gości znaleźli się między innymi Tomasz Iwan, Rafał Maserak, Wojciech Owczarek, Piotr Sujka, Marcin Bracichowicz oraz Sebastian Piekarek. Według serwisu Pudelek.pl, ze świeżo upieczonym tatą bawił się również Jarosław Jakimowicz.

Panowie na pępkowym “Dzidziusia Majdana” bawili się do białego rana. Majdan wrócił bowiem do domu po trzeciej nad ranem! Nie zapomniał jednak podziękować kolegom za to, że byli z nim w tak ważnym dniu…

“Moi drodzy bardzo Wam dziękuje za tyle ciepłych słów, życzeń gratulacji i ze dzieliliście ze mną ten niezwykly dla Nas czas. Bardzo dziękuje również moim gościom z Pępkowego, za tak pozytywną energię, niewiarygodną atmosferę i niezapomniany wieczór, który uczcił narodziny mojego synka. MajdanHeniuMajdan🎶 😄👍” – napisał widocznie rozentuzjazmowany Radosław Majdan.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here