Nowy film Patryka Vegi wkrótce w kinach! “Pętla” wstrząśnie polską polityką? Zobacz najnowszy zwiastun [VIDEO]

Patryk Vega zapowiada kolejny zwiastun. (Zdj. screen/Patryk Vega/Instagram)
Patryk Vega zapowiada kolejny zwiastun. (Zdj. screen/Patryk Vega/Instagram)

Do sieci trafił kolejny zwiastun nowego filmu „Pętla”. Czy Patryk Vega odniesie sukces i wstrząśnie polską polityką?

Film “Pętla” ma ukazać historię afery podkarpackiej. Reżyser Vega twierdzi, że posiada taśmy, a na ich podstawie stworzył film, który przedstawi to, co naprawdę się wydarzyło.

Przypomnijmy – afera podkarpacka dotyczy sieci burdeli braci R. W agencjach towarzyskich z usług nawet nieletnich prostytutek korzystali politycy, biznesmeni i duchowni.

Wszystkie te spotkania były rejestrowane do szantażu. Natomiast nad agencjami braci R. parasol otworzyli funkcjonariusze CBŚP.

Osobą, która ujawniła proceder był bokser Dawid „Cygan” Kostecki. Kostecki został znaleziony martwy w swojej celi w ub. roku. Popełnił samobójstwo.

Sprawa była o tyle szokująca, że bokser miał niedługo opuścić więzienie. Ponadto sposób jego śmierci sprawił, że nikt nie wierzył w samobójstwo. „Cygan” miał się bowiem powiesić na pętli z pościeli, leżąc w łóżku pod kołdrą.

W ub. roku były funkcjonariusz CBA ujawnił, że jednym z klientów nieletnich prostytutek miała być jedna z najważniejszych osób w państwie. Funkcjonariusz zdobył nawet nagranie i zaniósł do centrali CBA.

Płyta w niewyjaśniony sposób zniknęła z sejfu w CBA, a Biuro próbowało przy pomocy mediów skompromitować funkcjonariusza.

“Pętla” Patryka Vegi ma pojawić się w kinach 4 września.

Comments are closed.