Patryk Vega pokazał zwiastun nowego filmu. „Pętla” wstrząśnie polską polityką? [VIDEO]

Głośny apel do POLICJI! Vega nie przeżyje TEGO drugi raz
Patryk Vega/Fot. Instagram @patryk_vega_official

Do sieci trafił zwiastun nowego filmu „Pętla”. Czy Patryk Vega odniesie sukces i wstrząśnie polską polityką?

Patryk Vega zamieścił na swoim Instagramie i YouTube zwiastun filmu „Pętla”. Film ma ukazać historię afery podkarpackiej.

Tym razem Vega używa prawdziwych nazwisk, a film ma nie być tylko wizją artystyczną reżysera. Jeszcze w lutym w Radiu Zet ujawnił, że posiada taśmy, a film ma przedstawić to co się wydarzyło w aferze.

Przypomnijmy – afera podkarpacka dotyczy sieci burdeli braci R. W agencjach towarzyskich z usług nawet nieletnich prostytutek korzystali politycy, biznesmeni i duchowni.

Wszystkie te spotkania były rejestrowane do szantażu. Natomiast nad agencjami braci R. parasol otworzyli funkcjonariusze CBŚP.

Osobą, która ujawniła proceder był bokser Dawid „Cygan” Kostecki. Kostecki został znaleziony martwy w swojej celi w ub. roku.

Sprawa była o tyle szokująca, że bokser miał niedługo opuścić więzienie. Ponadto sposób jego śmierci sprawił, że nikt nie wierzył w samobójstwo.

„Cygan” miał się bowiem powiesić na pętli z pościeli, leżąc w łóżku pod kołdrą. Prokuratura od początku chciała sprawę zamknąć twierdząc, iż bokser na pewno się sam zabił.

W ub. roku były funkcjonariusz CBA ujawnił, że jednym z klientów nieletnich prostytutek miała być jedna z najważniejszych osób w państwie. Funkcjonariusz zdobył nawet nagranie i zaniósł do centrali CBA.

Płyta w niewyjaśniony sposób zniknęła z sejfu w CBA, a Biuro próbowało przy pomocy mediów skompromitować funkcjonariusza.

Źródło: Onet / YouTube Patryk Vega