Ricky Martin nudzi się na kwarantannie! Zmiana zszokowała fanów

Ricky Martin nudzi się na kwarantannie?! Zmiana zszokowała fanów
Ricky Martin/Fot. Instagram @ricky_martin

Podczas pandemii ludzie odkrywają swoje pasje, bądź po prostu mają na nie czas. Celebryci jednak robią wszystko, by nie wyjść z obiegu. Zagraniczne gwiazdy odbiegają jednak od schematu np. Ricky Martin.

Rodzimy show biznes, wielu zaczyna się kojarzyć z rolkami papieru toaletowego i nie dlatego, że mogłoby to niektórym sugerować lichy poziom większości celebrytów. Powód może zaskoczyć, ale za to jaki jest trafny. Otóż od tygodnia część z polskich “gwiazdeczek” dba o sylwetkę z wykorzystaniem tego podstawowego środku higieny. Na szczęście nie musimy tego oglądać na profilach światowych artystów. Ci jednak także się nudzą, np. Ricky Martin.

Latynoski łamacz kobiecych serc zaskoczył swoje fanki. Piosenkarz postanowił zmienić coś w swoim wyglądzie. Ta zszokowała wielbicielów utalentowanego bożyszcza nie tylko nastolatek.

Ricky Martin podczas kwarantanny doszedł do wniosku, że pora na zmianę image’u. Ten jednak nie do końca pasuje do jego męskości, jaką od lat kipi na światowych scenach.

Piosenkarz postawił na róż i to właśnie w tym kolorze włosów będziemy go teraz oglądać na koncertach. Martion z pewnością chciał w ten sposób odświeżyć i odmłodzić swój wizerunek. Aczkolwiek  większość wielbicielek wolała go w poprzednim wydaniu. Ricky miał już swój czas na eksperymenty. Róż niestety nie był trafioną zmianą. Czy zostanie przy tym kolorze do wspólnej trasy z Iglesiasem i Yatrą?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here