Robert De Niro otwiera hotel w Warszawie! Cena za noc SZOKUJE!

Robert De Niro i Nobu Matsuhisa Foto: instagram.com/nobuhotelwarsaw
Robert De Niro i Nobu Matsuhisa Foto: instagram.com/nobuhotelwarsaw

Już wkrótce Robert De Niro otworzy hotel w centrum Warszawy. Prestiżowa nieruchomość, o wartości 100 milionów złotych, jest już prawie gotowa do użytku. Wiemy, ile trzeba będzie zapłacić za noc w luksusowym hotelu.

Już w czerwcu Robert De Niro przyleci do Polski na otwarcie 5-gwiazdkowego hotelu Nobu Warsaw, który powstał w miejsce byłego Hotel Rialto. Nie jest to pierwsza tego typu nieruchomość w posiadaniu hollywoodzkiego aktora. Gwiazdor, wraz ze wspólnikami, rozwija markę Nobu (obejmuje restauracje i hotele) od ponad 20. lat.

Według miesięcznika “Hotelarz”, Nobu Warsaw będzie oferował 120 pokoi, restaurację, strefę fitness oraz przestrzeń na potrzeby działalności eventowej oraz spotkań biznesowych. Oprócz Roberta De Niro na otwarciu pojawi się także szef kuchni, Nobu Matsuhisa i producent filmowy, Meir Teper.

Na oficjalnej stronie internetowej hotelu podano, że rezerwacje będą przyjmowane od 2 czerwca 2020 roku. Pokoje typu Deluxe mają kosztować od 840 zł za dobę, natomiast za stumetrowy apartament Nobu trzebą będzie wyłożyć 4235 zł.

Trzeba przyznać, że ceny przyprawiają o zawrót głowy. Jak ocenią luksusowy hotel turyści? Dowiemy się już w czerwcu!

Nobu Warsaw Foto:facebook/nobuhotelwarsaw

View this post on Instagram

The history of the Nobu brand begins in the late eighties, when Robert De Niro visited sushi restaurant Matsuhisa in Beverly Hills for the first time. It took him four years to convince Nobu to expand in Manhattan. In 1994 Nobu restaurant made its debut in Tribeca, De Niro's favorite district in New York, and offered a revolutionary and groundbreaking approach to Japanese cuisine. Historia marki Nobu zaczyna się pod koniec lat osiemdziesiątych, gdy Robert De Niro po raz pierwszy odwiedził restaurację Nobu Matsuhisy w Beverly Hills. Cztery lata zajęło mu przekonanie Nobu do ekspansji na Manhattanie. W 1994 roku restauracja Nobu zadebiutowała w dzielnicy Tribeca, ulubionej nowojorskiej dzielnicy Roberta De Niro i zaoferowała rewolucyjne i przełomowe podejście do kuchni japońskiej. #NobuHotelWarsaw #NobuWarsaw #NobuKnowsWarsaw #NobuHotel #Hello #Warsaw @nobuhotels @therealnobu

A post shared by Nobu Hotel Warsaw (@nobuhotelwarsaw) on