Rodzina królewska znów zaskakuje. Szukają zapomnienia o skandalach w pubie

Kate Middleton/ Fot.Instagram

Czy to moment, w którym nieskazitelny wizerunek Kate Middleton się zachwieje? Księżna chyba postanowiła pójść w ślady niesfornej Meghan Markle, a pomogły jej w tym sekretne drzwi Księcia Harrego!

Chyba jeszcze nigdy w historii, nie było tak głośno o rodzinie królewskiej, jak jest w tym momencie. Skandal goni skandal, a wtopa wtopę. Królowa powoli traci cierpliwość do swoich niesfornych wnuków.

Wydawać by się mogło, że nic nie przebije wybryków, którymi księżna Meghan przyciąga rządnych sensacji reporterów. Amerykanka mogłaby już napisać książkę, o tym jak nie zachowywać się na dworze królewskim.

Kompletnym przeciwieństwem wybranki młodszego z braci, jest Kate Middleton. Żona księcia Williama od lat stawiana jest jako wzór tego, jak powinna zachowywać się idealna kandydatka na żonę następcy tronu.

Przypomnijmy, że Kate i William poznali się w trakcie studiów. Nie była to księżniczka, którą wybrał mu na żonę jego ojciec czy babcia, tylko normalna dziewczyna.

Księżna zdawała się od razu przyzwyczaić do obowiązków, które wiązały się ze związkiem z księciem. Co więcej z dnia na dzień udowadniała, że jest niemal stworzona do roli jaką przyszło jej odgrywać. Stonowana i elegancka – na taki wizerunek postawiła.

Niemniej jednak, zdarzały się momenty, kiedy to księżna tęskniła trochę za dawną, normalną i zwykłą Kate. Aby przypomnieć sobie, jak to było nim przyjęła tak dostojny tytuł, czasem wybierała się do supermarketu po zakupy spożywcze lub decydowała się na podróż tanimi liniami lotniczymi.

Teraz jednak Księżna Kate poszła o krok dalej. Parę dni temu, w jednym z pubów w Londynie, organizowane było spotkanie matek dzieci uczących się w szkole, do której uczęszczają George i Charlotte. Middleton nie mogłaby sobie odmówić takiej okazji do tego, aby poczuć się przez chwilę jak normalna kobieta.

Jeszcze więcej swobody zapewniły jej sekretne drzwi, które znajdują się w Hollywood Arms. Jest to przejście, które zainstalowane zostało specjalnie dla Księcia Harrego! Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna Harry bardzo lubił imprezować, a żeby nie przyciągać aż tak wielkiej ilości zainteresowanych, jego ulubiony pub zapewnił mu specjalne, odizolowane wejście.

Czy Księżna Kate, która zaledwie tydzień temu radziła Meghan, aby uczyła się na błędach, również skorzysta ze swojej własnej rady? Czy może pozazdrościła jej zainteresowania jakie przyciąga i postanowiła zrobić coś, aby zrobiło się głośno i o niej? Coż pozostaje nam tylko oczekiwanie na kolejne wieści prosto z dworu królewskiego, lecz znając kontrowersyjnych członków Royal Family, nie będziemy musieli czekać długo.