Roksana Węgiel i Zenek Martyniuk zarabiają krocie. Te sumy SZOKUJĄ.

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk/ Fot.Instagram

Interesuje Was, ile zarobiają gwiazdy? Te sumy mogą szokować. Za jeden występ Zenek Martyniuk i Roksana Węgiel biorą kosmiczne pieniądze!

Sulwester organizowany przez telewizję TVP był bardzo udanym wydarzeniem rozrywkowym. Szczególnie interesująco wyglądają gaże gwizd, które tam wystąpiły.Choć informacje są nieoficjalne, ponieważ żaden z organizatorów nie przedstawia danych rozliczeniowych, to zarobki można określić na zasadzie opinii ekspertów i wcześniejszych cenników.

Wiadomo, że Sylwester, szczególnie jeśli organizowany jest przez telewizję to również specjalne cenniki. Ile zatem mogli zgarnąć król disco polo Zenek Martyniuk i królowa 2019 roku Roxie Węgiel?

Według doniesień portalu Pudelek.pl najwięcej zgarnął Zenek. Za Sylwestra w Zakopanem telewizja publiczna musiała wyłożyć 70 tysięcy złotych. Choć cena wydaje się ogromna, to jednak warto pamiętać, że lider zespołu Akcent jest niekwestionowaną gwiazdą i to właśnie dzięki niemu TVP wygrało walkę o widza tego dnia.

Niewiele mniej za swój występ otrzymała Roksana Węgiel. Według plotek, za dwa koncerty w Zakopanem i Gdańsku, ponieważ warto wspomnieć, że gwiazda zagrała również na Targu Węglowym czyli imprezie dla dzieci i młodzieży. Roxie zgarnęła podobno 100 tysięcy złotych.

Podczas pandemii wielu artystów narzekało na brak dochodów. Odwołano koncerty i inne imprezy kulturalne. Ale nie Zenek Martyniuk. Lider zespołu akcent za udział w reklamie jeden z sieci sprzedaży sprżetu elektronicznego otrzymał podobno równo… milion złotych.