Roksana Węgiel ma kolejnego, wiernego, bardzo znanego fana. Oto ON! [FOTO]

Roksana Węgiel
Roksana Węgiel/ foto: Instagram.com/@roxie_wegiel

Roksana Węgiel po zwycięstwie w “The Voice Kids”, oraz Eurowizji Junior w 2018 roku, cieszy się wielką popularnością. Jej piosenki na YouTube biją rekordy oglądalności.

Dziewczyna jest bardzo aktywna w sieci. Na swoim instagramowym profilu, gdzie ma już ponad milion followersów, chętnie chwali się swoimi działaniami i zdjęciami.

Tym razem spotkało ją jednak coś całkowicie zaskakującego oraz zadziwiającego. Oto młodziutka artystka niedawno wystąpiła na koncercie w Świeciu.

Na tym wydarzeniu pojawił się niespodziewanie gość, który z miejsca został jej wielkim fanem. I to nie takim “normalnym”, ale fanem – Sławomirem! Tak, chodzi o tego Sławomira, który jeżdżąc po całym świecie wyśpiewuje pochwalną pieśń na temat Sylwestra w Zakopanem i oblewania się szampanem.

Cześć tu Sławomir. Zdecydowanie najlepszy i najpotężniejszy głos młodego pokolenia w Ojczyźnie. @roxie_wegiel jestem twoim fanem po wczorajszym koncercie – napisał piosenkarz na Instagramie. I załączył do tego odpowiednie zdjęcie.

Roksana wygląda na nim, jakby była w lekkim szoku. Może to dlatego, że stała tak blisko Sławomira i rzeczywiście “czuć było piniądz”?

Tak czy inaczej gratulujemy jej tak znanego, oddanego fana!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here