Rozenek nie taka perfekcyjna jak ją malują [FOTO]

Rozenek nie taka perfekcyjna jak ją malują
Małgorzata Rozenek-Majdan/Fot. Instagram @m_rozenek

W sytuacji, w jakiej się teraz znalazła duża część Polaków, nikt nie wymaga, by we wszystkich domach, latano z uśmiechem na miotłach. Choć odreagowanie stresu byłoby akurat dobre. Ale nie o sprzątaniu mowa, a o dyscyplinie. Jak do niej podchodzi Rozenek?

Małgorzata Rozenek-Majdan zdawać by się mogło, że jest perfekcjonistką w każdym calu. Mieszkaniu lśni, w piekarniku przygotowuje się obiad, dzieci schludne, czyste i dobrze wychowane. Po prostu ideał sam w sobie.

Jak się jednak okazuje “TVN Style” wylansował ją na “Perfekcyjną”. Na co dzień, celebrytce dużo brakuje do miana wzoru. Wystarczy spojrzeć na psa Majdanów. Ten podczas kwarantanny i w obecności wszystkich domowników, wygodnie śpi sobie na stole.

Nikt jednak nie reaguje. Synowie gwiazdy nadal grają w jakąś planszówkę, Rozenek siedzi na kanapie w dość zaskakującej pozycji w żadnym stopniu nie przypominającej WAG z pierwszych stron gazet. Radek za to dumny jak paw, robi zdjęcie swojej rodzinie.

Reszta kobiet z pewnością odetchnęła z ulgą, uświadamiając sobie dzięki temu postowi, że rzeczywistość jest daleka od szklanego ekranu. Jak widać każdy na przyzwolenie na trochę luzu i normalności. Nawet “Perfekcyjna Pani domu” może trochę spuścić z tonu. Otóż w gruncie rzeczy to zwykła kobieta z niewychowanym psem…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here