Rozenek zdradza, jaki nosi rozmiar podczas ciąży. To zaskoczenie?

Rozenek zdradza jaki nosi rozmiar podczas ciąży
Rozenek-Majdan/ Fot.Instagram

Fani “Perfekcyjnej pani domu” codziennie śledzą wydarzenia z życia przyszłej mamy. Jej kwarantanna budzi spore emocje wśród internautów, których interesuje każdy drobiazg z życia ciężarnej celebrytki. Rozenek zdaje sobie z tego sprawę i każdego dnia podrzuca im jakiegoś newsa.

Małgorzata Rozenek-Majdan dodaje ostatnio zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem. Skarży się przy tym, że jedynie jej stopy dobrze wyglądają. Gwiazda TVN Style sporo przytyła, o czym świadczy jej “wstydliwy” rozmiar.

Rozenek udostępniła na starcie weekendu post z kanapy. Celebrytka pozowała w dresie. Jedna z wielbicielek od razu zapytała o rozmiar sportowego ubioru. Ta niby w tajemnicy zdradziła, że nosi L. Obyło się jednak bez hejtu, do którego Majdanowa siłą rzeczy musiała się przyzwyczaić. Jak ostatnio określił to jeden z portali plotkarskich, Małgorzata jej jedną z najbardziej hejtowanych sław w sieci.

Ta jednak zazwyczaj świetnie z sobie z tym radzi> Na jej profilu nie brakuje kąśliwych odpowiedzi. Niestety, w dzisiejszych czasach nienawistne komentarze są ściśle powiązane z popularnością w mediach.

Rozenek, jako jedna z pierwszych znanych postaci ze świata showbiznesu, wystąpiła w projekcie TVN-u “Geneza nienawiści”. Choć nie wobec każdego hejt przechodzi obojętnie, ma do tego duży dystans – zarówno ona jak i jej mąż.

Radek przeszedł niezłą “szkołę hejtu” już kilka lat temu, podczas swojego związku z kontrowersyjną piosenkarką, dla której skandal to codzienność.

View this post on Instagram

Orange is new Black 🧡

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here