Sebastian Wątroba pokazał swoje metody wychowawcze

Sebastian Wątroba pokazał swoje metody wychowawcze
Sebastian Wątroba/Fot. Instagram @seba.watroba

Gwiazdor emitowanego na antenie TVN serialu “W11 – Wydział Śledczy”, Sebastian Wątroba rzadko uaktywnia się w mediach społecznościowych. Na kwarantannie pokazał nie tylko swój dom, ale i dzieci.

Sebastian Wątroba na jakiś czas zniknął z mediów. Aktor po współpracy z TVN-em, stał się najpopularniejszym policjantem w całej Polsce. Biorąc pd uwagę jego role, niejeden fan celebryty zastanawia się, jak jego idol wychowuje dzieci. Czy jest twardym gliną w domu czy kochanym i pobłażliwym tatusiem?

Aktor dodał dwa przerażające materiały na swojego Instagrama. Na pierwszym wałkuje swoje dzieci, na następnym w tej samej pozie, ustawione są ciasta. Wątroba niewątpliwie podszedł do sytuacji z humorem.

Sebastian jak widać, nie nudzi się na kwarantannie. Rodzina z pewnością uatrakcyjnia mu ten nietypowy dla niego czas. Otóż na co dzień, Wątroba jest w ciągłej podróży. Pracuje w Krakowie, gdzie mieszka wraz z żoną i dziećmi, a w międzyczasie jeździ do Warszawy na zdjęcia. Chwila w domu z bliskimi to dla niego rzadkość.

A wy jak spędzacie te rodzinne dni? Też staracie się integrować i wymyślać wspólne działania? A może każde z was zajmuje się sobą i rozwijaniem własnych pasji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here