Selena Gomez rozpacza za Justinem Bieberem! Jego ślub ją załamał. [FOTO]

Selena Gomez/Fot. PAP
Selena Gomez/Fot. PAP

Media od tygodnia żyją ślubem słynnego piosenkarza i jego partnerki – Hailey Bieber. Na ich profilach społecznościowych nie brakuje romantycznych zdjęć, a była dziewczyna Biebera nie może sobie poradzić z sytuacją.

Związek Justina i Seleny początkowo wyglądał bajecznie. Para nie szczędziła sobie czułości, jednak Bieber zaczął tracić zainteresowanie partnerką. Po rozstaniu paparazzi uchwycili ich ponowne spotkania, a fani nabrali nadziei na wielki powrót pary.

Jednak tak się nie stało. Bieber związał się z Hailey Baldwin – influencerką, z którą niedługo po ogłoszeniu związku wziął w tajemnicy ślub. Dopiero tydzień temu zdecydowali się na oficjalną ceremonię, na której nie zabrakło gwiazd.

To wydarzenie także nie umknęło Selenie Gomez, która na swoim profilu opublikowała jednoznaczne zdjęcie. Fani nie mają wątpliwości, że tym razem piosenkarka nie mówi o toczniu, na który choruje, a o ślubie byłego chłopaka…

“To ja, cały czas” – podpisała fotografię Selena.

View this post on Instagram

Me, all the time

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Widać, że bardzo przeżywa ostatnie wydarzenia, a media i fani nie dają jej zapomnieć o byłym partnerze i jego nowej żonie, która także wstawiła na swój profil kilka zdjęć ze ślubu…

View this post on Instagram

9.30.19 ❤️

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on