Sensacyjne wieści! Marta Żmuda-Trzebiatowska spodziewa się dziecka! [FOTO]

Marta Żmuda-Trzebiatowska robi furorę swoim mini serialem
Marta Żmuda-Trzebiatowska/Fot. Instagram: mzmudatrzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska powiększy zacne grono przyszłych mam. Media donoszą, że aktorka spodziewa się dziecka!

Ten rok zdecydowanie kończy się pozytywnie. Marta Żmuda-Trzebiatowska powiększy grono przyszłych mam. Najpierw Robert Lewandowski poinformował o tym, że zostanie ojcem, a kiedy cały świat cieszył się z ciąży jego żony, do mediów dotarły kolejne szczęśliwe informacje.

Okazało się, że dziecka spodziewa się także Małgorzata Rozenek-Majdan. Dzisiaj otrzymaliśmy kolejne doniesienia o spodziewanych narodzinach. Bohaterką jest Marta Żmuda-Trzebiatowska, która wraz z mężem – Kamilem Kulą – spodziewa się drugiego dziecka.

Przypomnijmy, że pierwsza ciąża była dla aktorki wyzwaniem. W wywiadzie udzielonym w styczniu 2019 roku opowiedziała o swoim samopoczuciu w stanie błogosławionym.

Jak te kilogramy przybywały, to się zastanawiałam – jak to będzie «po». Przytyłam 16 kilo, ale nie miałam takiego poczucia, że jem jakieś olbrzymie ilości. Czułam, że jem dla dwojga i jadłam trochę jak mój mąż, więc od początku wiedziałam, że to będzie syn. Jak wyjechałam z teatrem do Londynu i na śniadanie w hotelu nałożyłam sobie fasolkę i jajko, to zrobiłam zdjęcie i wysłałam do Kamila. Jeszcze wtedy nie wiedzieliśmy, czy to będzie syn czy córka. A ja napisałam: jestem na sto procent pewna, że to będzie syn, bo jem to co ty. Bardzo cudownie wspominam ten okres, to było spełnienie moich marzeń” – powiedziała Marta w rozmowie z Gala Studio.

Na razie aktorka nie skomentowała sprawy, czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!