Sensacyjne wyznanie Woźniak-Starak. “Chwilowo mówię stop, ale u mnie nigdy nie wiadomo”

Agnieszka Woźniak-Starak. / foto: YouTube

Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca do mediów społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się właśnie kolejne zdjęcie, które wywołało żywą dyskusję wśród fanów.

Przypomnijmy, że Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła w ubiegłym roku prawdziwy dramat. Jej mąż, Piotr, zginął w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno w sobotnią noc.

Od tamtego czasu Woźniak-Starak na długo wyłączyła się z mediów społecznościowych. Wycofała się z prowadzenia programu “Big Brother” i przez kilka miesięcy nie udzielała się publicznie.

Od pewnego czasu się to jednak zmienia. Ostatnio podzieliła się nagraniem na InstaStory ze spaceru ze swoimi psami. – Psy są super, kocham je strasznie. I las też jest super. Chodźcie na spacery i miejcie psy. Ludzie, którzy mają psy, podobno żyją dłużej – mówiła na nagraniu.

Teraz udostępniła kolejne zdjęcie w otoczeniu swoich ukochanych czworonogów. Na fotografii widzimy gromadkę czterech psów, choć to i tak nie wszystkie które posiada Woźniak-Starak.

Fani zapytali ją także o to, czy planuje w najbliższym czasie zakup nowych psów. – Chwilowo mówię stop, ale u mnie nigdy nie wiadomo… – odpisała szczerze dziennikarka.

View this post on Instagram

Kocham

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on