Skandal! Tak karmią Pawła Królikowskiego? Zdjęcia jedzenia ze szpitala wołają o pomstę do nieba [FOTO]

Paweł Królikowski. Foto: PAP: Tytus Żmijewski
Paweł Królikowski. Foto: PAP: Tytus Żmijewski

Paweł Królikowski w Wigilię Bożego Narodzenia trafił do szpitala w Warszawie. Jak jest karmiony popularny aktor? Zdjęcia jedzenia z polskich szpitali udostępniane wielokrotnie przez Internautów wołają o pomstę do nieba.

Paweł Królikowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, świetnie znany wszystkim z seriali takich jak “Ranczo”, czy programów jak “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tuż przed świętami trafił do szpitala, w którym pozostaje do dziś.

Przypomnijmy, że problemy zdrowotne aktora rozpoczęły się w 2015 roku. W ich wyniku aktor przeszedł operację, do kolejnej z nich doszło w maju 2019 roku. Po tej rozpoczęła się rehabilitacja Królikowskiego, a aktor wrócił do zdrowia.

To jednak nie trwało długo, już w grudniu ponownie wylądował w szpitalu. Tym razem jego problemy nie były tak poważne, jednak wdała się infekcja i musiał pozostać na oddziale. Powstaje zatem pytanie o to, jak karmiony jest Paweł Królikowski.

W polskim internecie co i raz pojawiają się odniesienia o tym, jak wyglądają posiłki w państwowych szpitalach. Nawet jeżeli w szpitalu, w którym przebywa Królikowski jakość posiłków wygląda podobnie, to z całą pewnością może on liczyć na wsparcie żony.

5 KOMENTARZE

  1. PAWEŁ KRÓLIKOWSKI _ NATYCHMIAST_ DO KSIĄŻKI-PIOTRA LEWANDOWSKIEGO _BSM!!!!!! SOFIA LOREN ULECZONA NA OKŁADCE KS!_ W AFRYCE POMAGAŁA_ DOTYKIEM GDZIE CORD KRĘGŁOSŁUPA W GŁOWIE I ELEKTRO MAGNETYCZNOSC_!

  2. Skoro takie np. Glapińskie i jego aniołki, albo słupy w RN, czy unijne urzędasy zarabiają po kilkadziesiąt i więcej tysięcy, to na żarełko w szpitalach nie starcza. Ktoś na ten układ przecież głosuje, więc po co te pojękiwania.

  3. A co to Pana aktora i rodzinę i przyjaciół nie stać na to żeby coś przynieść albo kupić. Przecież nie od dziś wiadomo jak karmią w szpitalach większa dieta na jedzenie jest we więzieniach to co się dziwić.
    Skoro szarego Polaka stać na ciastko i herbatę w Londynie szpitalnej to taki celebryta jakby chciał to może mieć catering z zewnętrznej firmy. A jak nie podoba się szpital i jedzenie że środków NFZ zawsze istnieją szpitale typu Certus albo w Szwajcarii….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here