Smutna prawda o zdrowiu Pawła Królikowskiego. Co wydarzyło się w szpitalu?

Pawła Królikowskiego
Paweł Królikowski. / foto: YouTube: Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Paweł Królikowski trafił do szpitala w Wigilię Bożego Narodzenia. Do dziś popularny aktor nie opuścił oddziału neurochirurgi w Warszawie. Co działo się z nim w szpitalu?

Paweł Królikowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Świetnie znany jest z takich produkcji jak “Ranczo”. Ostatnio jednak zniknął z planu zdjęciowego i nie pojawi się w nowym sezonie programu “Twoja twarz brzmi znajomo”.

To efekt problemów zdrowotnych, które rozpoczęły się w 2015 roku. Wówczas przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu i na kilka lat sytuacja się uspokoiła. W maju 2019 roku musiał przejść kolejną operację, po której wrócił do pracy.

W Wigilię Bożego Narodzenia trafił ponownie do szpitala, czego powodem było powstanie krwiaka po operacji. To sprawiło, że konieczny był kolejny zabieg, a obecnie także rehabilitacja. Tę rodzina planuje przeprowadzić w Niemczech.

Nie wiadomo jeszcze jak długo aktor będzie borykał się z problemami zdrowotnymi, wiadomo jednak, iż szybko nie powróci na plan zdjęciowy. Na szczęście jego stan się poprawia, o czym poinformowała jego żona Małgorzata.

Paweł jest w dobrej formie. Niestety zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem – powiedziała.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here