Akop Szostak NIGDY nie pozwoli JEJ odejść! Choćby chciała?!

Akop Szostak NIGDY nie pozwoli JEJ odejść! Choćby chciała?!
Akop i Sylwia Szostak/Fot. Instagram @akopszostak

Akop Szostak udostępnił fanom swoją ślubną fotografię. Oboje z Sylwią wyglądają na niej uroczo. Jednak to nie zdjęcie zaskoczyło internautów, a poruszający wpis sportowca-celebryty.

Jak wspomniał Akop Szostak dla niego ślub to coś więcej, niż tylko urzędnik i krótka, oklepana formułka. On doskonale wie czym jest rozwód, gdyż jak przyznał jego matka rozwodziła się dwukrotnie. Kobieta niesamowicie przy tym cierpiała, co dość mocno wpłynęło na podejście i wartości wyznawane przez zawodnika MMA.

Szostak obiecał sobie, że nigdy nie doprowadzi kobiety do łez bólu, rozpaczy i zwyczajnej bezradności. Dla niego ślub jest po prostu na zawsze i nie ma żadnej ewakuacji. Jak zapewnił na Instagramie, choćby znudził się swojej ukochanej i tak chciała odejść – on nigdy jej nie zostawi. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach to bardzo odważne i niespotykane zapewnienie.

Sylwia Szostak od samego początku wywarła niesamowite wrażenie na mieszanokrwistym mistrzu sztuk walki. Chłopak przyznał, iż już wtedy wiedział, że spełnią się jego wszystkie marzenia, gdy ta zechce być jego żoną.

Kto by pomyślał, że Akop jest aż tak wiernym niestety niepopularnym już dziś zasadom. Sylwia ma powód do dumy i radości, gdyż udało jej się zdobyć serce prawdziwego relikwia. Za pewne fanki nie tylko zazdroszczą jej figury i notorycznie kupowanych kwiatów przez męża, ale także jego dojrzałego podejścia…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here