Akop Szostak zarył w śnieg, jak dzik w pole ziemniaków [VIDEO]

Szostak: tragiczny upadek przeraził fanów?
Akop Szostak/Fot. Instagram @akopszostak

Akop Szostak nie boi się sportów. Celebryta aktywnie spędza czas ze swoją piękną i równie wysportowaną żoną. Tym razem jednak jego fani byli przerażeni ostatnim filmikiem, jaki zawodnik MMA dodał na swojego Instagrama.

Szostak wciąż jest w ruchu. Akop i Sylwia nie lubią siedzieć w domu, a już na pewno nie zbyt długo. Jak da się zaobserwować na ich stories, wciąż gdzieś jeżdżą i nie mowa tu o wyjazdach służbowych, choć tych też jest sporo. Szostaki często nagrywają video z samochodu. Aż chciałoby się zapytać czy przypadkiem w nim nie mieszkają.

Akop i Sylwia Szostakowie wybrali się w góry. Sportowiec mieszanego pochodzenia nie mógłby przecież usiedzieć w hotelu i wybrał się z żoną na spacer. Sporty zimowe, jak ostatnio można było zauważyć, nie przerażają tej dwójki. Tak jak żartował sobie podczas prób w programie “Taniec z Gwiazdami”, tak i tu było mu dość trudno zachować powagę.

Jak Szostak zaliczył nieprzyjemny upadek, fani wstrzymali oddech. Jak wiadomo, każdy sport wiąże się z ryzykiem i z tym należy bezwzględnie się liczyć. Jednak Akopowi to najwyraźniej nie przeszkadza. Uprawia on różne dyscypliny i nigdy nie zraża się niepowodzeniami. Wręcz przeciwnie, te go zwykle motywują. On sam stara się również motywować i poniekąd wspierać innych.

Tym razem nie miał na sobie nart i wesoło sam wpadł w śnieg. Nie ma wątpliwości, że sportowiec potrafi cieszyć się życiem, śniegiem i zimą…

View this post on Instagram

i believe i can fly 😂

A post shared by Akop Szostak (@akopszostak) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here