Dwuletnia Klara Lewandowska na Instagramie zachęca do ćwiczeń! [VIDEO]

Klara Lewandowska
Lewandowscy/ Fot.Instagram

Mała Klara, czyli córka Anny i Roberta Lewandowskich już idzie w ślady rodziców! Anna pokazała jak ich córeczka “wygina” śmiało ciało. Internauci są zachwyceni. “Mała jest niesamowita”.

Sytuacja z koronawirusem z dnia na dzień robi się coraz bardziej dynamiczna i straszna. W samej Polsce jest już ponad 1000 przypadków zarażenia wirusem.

Decyzją rządu zamknięto szkoły i przedszkola. Władze poszły już o krok dalej i od teraz teatry, kina czy siłownie również są zamknięte. Gwiazdy i celebryci masowo namawiają do tego, by zostać w domu, dzieląc się z fanami sposobami na zabicie czasu.

Tak samo robi Anna Lewandowska. Trenerka w obawie przed koronawirusem od początku pandemii nie posyła córki do przedszkola. Dlatego teraz ochoczo spędzając razem czas, oczywiście aktywnie.

Na instagramowym profilu Lewej pojawiła się seria nagrań z domowej siłowni. Na opublikowanych przez 31-latkę filmikach widzimy trening jej pociechy, która w maju skończy trzy lata.

Moja mała również chce Was zmotywować – pisze dumna mama.

Internauci zachwycili się córeczką Roberta Lewandowskiego.

Jaka ona jest cudowna 😍😍😍 I wydaje mi się że ma lepszą kondycję od mojej – chwalą Klarę internauci.

Oj mama rośnie konkurencja… mała jest niesamowita… miałam sobie odpuścić dziś trening 🙈… Ale Klarcia mnie zmotywowała – pisze jedna z internautek.

Jejku Klarcia jest fantastyczna❤️ Energia po rodzicach – dodaje kolejny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here